ELEKTRYK (Zarobki: od 30 do 50 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji, diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych. Instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw. Praca od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty i niedziele w godzinach 6:00-14:15, 13:30-21:45, w tym 30 minutowa przerwa.
dobra znajomość instalacji elektrycznych, doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera, dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, umiejętność czytania schematów elektrycznych. Mile widziane: uprawnienia SEP do 1 kV.
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 30 do 50 PLN
pracodawca oferuje: umowę o pracę lub umowę B2B, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie dojazdów do pracy jeżeli dojeżdżasz powyżej 50km, nagrodę za polecenie pracowników do pracy, dodatek relokacyjny, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczna za symboliczną złotówkę, dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Sunreef Venture S.A.
539 493 520
[email protected]
Miejsce pracy: Doki 1, 80-863 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-04-14