ELEKTRYK (Zarobki: od 29 PLN) - Kielce, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
według stanowiska
Główne obowiązki:
- utrzymanie ruchu
Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
- świadectwo kwalifikacyjne SPE niezbędne do wykonywania zadań na w/w stanowisku;
- sumienne podejście do pracy.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 29 PLN
do uzgodnienia z pracodawcąw zależności od posiadanego doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - cv można składać osobiście w siedzibie firmy w kielcach przy ul. druckiego- lubeckiego 1 lub przesłać na adres mailowy [email protected]
kontakt w sprawie oferty pracy pod numerem tel. 41 366 82 08 w godzinach 6:30-13:30:
KIELECKA FABRYKA POMP "BIAŁOGON" SPÓŁKA AKCYJNA
41 366 82 08
[email protected]
Miejsce pracy: Druckiego-Lubeckiego 1, 25-818 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-27

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl