ELEKTRYK (Zarobki: od 14 500 do 17 000 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
ELEKTRYK

Zakres obowiązków
Montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, składanie maszyn oraz sortowników, a także linii transportowych i produkcyjnych. Montaż paneli sterowania, instalacja paneli, które kontrolują funkcje maszyn. Podłączanie rozdzielni nN, pracowanie z rozdzielniami niskiego napięcia. Tworzenie i konfigurowanie sieci LAN, co umożliwi efektywną komunikację pomiędzy różnymi urządzeniami. Odpowiedzialność za montaż i organizację koryt kablowych, co zapewni bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
zaangażowanie i gotowość do podjęcia nauki. Podstawowa wiedza z zakresu elektryki - mile widziane jest zrozumienie zasad działania urządzeń/instalacji elektrycznych, wykształcenie kierunkowe, pierwsze doświadczenie zawodowe w tym zakresie lub po prostu pasja do tej branży. Gotowość do wyjazdów zagranicznych - możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 14 500 do 17 000 PLN
pracodawca oferuje przyuczenie do zawodu, 3-miesięczny okres szkoleniowy - zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych poprzez udział w stażu w naszej Akademii Epcido w Gdańsku oraz 2 miesiące na projektach zagranicznych, bezpłatny transport oraz zakwaterowanie osobom z dalszych lokalizacji (powyżej 50 km), stałą pracę po okresie próbnym, wynagrodzenie 12/13 euro/h w pierwszych 3 miesiącach przy B2B (dostępne również UoP, UZ). Bezpłatne uzyskanie uprawnień - możliwość zdobycia uprawnień na podesty ruchome, wózki widłowe, VCA oraz SEP, co zwiększy kwalifikacje i pozwoli docelowo pracować na samodzielnym stanowisku.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
EPCIDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
573 079 019
[email protected]
Miejsce pracy: ŻABI KRUK 16, 80-822 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-24

Elektrycy w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl