ELEKTRYK (O) (Zarobki: od 5 200 PLN) - Mikołajowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK (O)

Zakres obowiązków
Roboty elektroenergetyczne, budowa sieci kablowych niskich napięć, montaż szaf sterowniczych, montaż wewnętrznych instalacji elektrycznych.
Wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku, umiejętność : eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV. Praca na terenie kraju od pon. do pt. w godz. 07.30-15.30 (zapewnione zakwaterowanie i diety). Wynagrodzenie: od 5 200 zł brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji. Kontakt: "Control Process IT" Sp. z o.o., 33-121 Mikołajowice 221, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14692 29 11, CV można przesyłać na adres email: [email protected] .

Wymagane wykształcenie: średnie branżowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: .

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 200 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Control Process IT Sp. z o.o.
14 69 22 911
[email protected]
Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-08-31

Elektrycy w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl