STARSZY REFERENT (Zarobki: od 5 400 do 5 900 PLN) - Szczecin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT

Zakres obowiązków
- wykonywanie zadań z zakresu obsługi kancelaryjnej Delegatury zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną;
- nadzór nad realizacją umowy o świadczenie usług pocztowych;
- obsługa korespondencji związanej z działalnością Delegatury na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz w pozostałych kanałach komunikacji elektronicznej;
- prowadzenie książki kontroli oraz udzielanie informacji i przygotowywanie dokumentów związanych z prowadzonymi kontrolami;
- prowadzenie zbioru zarządzeń Szefa Krajowego Biura Wyborczego oraz zarządzeń Dyrektora Delegatury;
- prowadzenie ewidencji umów cywilnoprawnych;
- dokonywanie zakupu materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych na potrzeby Delegatury, jak również sprawowanie pieczy nad tymi materiałami;
- kontrola merytoryczna faktur wystawianych w związku z realizowanymi zamówieniami na potrzeby Delegatury;
- obsługa narad i spotkań z pracownikami Delegatury, komisarzami wyborczymi, urzędnikami wyborczymi oraz gośćmi;
- prowadzenie spraw osobowych pracowników w zakresie funduszu socjalnego;
- prowadzenie spraw z zakresu dyscypliny pracy, w tym: listy obecności, ewidencji czasu pracy, zwolnień lekarskich, wyjść prywatnych i służbowych w godzinach pracy, rejestru poleceń wyjazdów służbowych itp.;
- prowadzenie i aktualizacja wykazu urzędników wyborczych oraz dokumentacji związanej z ich powoływaniem i odwoływaniem, jak również bieżące przekazywanie urzędnikom wyborczym informacji dotyczących obowiązujących przepisów, uchwał, wytycznych oraz pism związanych z zasadami współpracy i wynagradzaniem;
- prowadzenie wybranych spraw z zakresu zamówień publicznych;
- udzielanie zainteresowanym wyborcom oraz urzędnikom wyborczym informacji z zakresu prawa wyborczego
- brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dokumenty potwierdzające dotychczasowy przebieg zatrudnienia
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, PAKIET MS OFFICE, BUDOWANIE DOBRYCH RELACJI Z LUDŹMI, PRACA POD PRESJĄ CZASU, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, UMIEJĘTNOŚCI ORGANIZACYJNE, UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE, UMIEJĘTNOŚĆ STRATEGICZNEGO MYŚLENIA

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 400 do 5 900 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
KRAJOWE BIURO WYBORCZE DELEGATURA W SZCZECINIE
[email protected]
Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia proszę przesłać na adres e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Wysogotowo
woj. wielkopolskie
pow. poznański
gm. Tarnowo Podgórne

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2024-02-27

Biuro, administracja w okolicy