ELEKTRYK K/M (ZLECENIE) (Zarobki: od 40,46 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
ELEKTRYK K/M (ZLECENIE)

Zakres obowiązków

Nadzór nad pracami z zakresu koszenia i porządkowania tuneli kablowych i rozdzielni 110 kV;
Praca w godzinach: 80 godzin miesięcznie;

Wymagania:
- wykształcenie: zasadnicze zawodowe;
- co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego;
- uprawnienia: SEP z gr. 1 (pkt. 1- bez względu na wysokość napięcia znamionowego, 2, 3, 4, 7, 10)
- komunikatywna znajomość języka polskiego;
- czytanie schematów elektronicznych i elektrycznych;
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Elektryk
Wymagane uprawnienia: uprawnienia: SEP z gr. 1 (pkt. 1- bez względu na wysokość napięcia znamionowego, 2, 3, 4, 7, 10), Czytanie schematów elektronicznych i elektrycznych

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 40,46 PLN
Wynagrodzenie podano w formie godzinowej.

Apilikuj poprzez urząd pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, oferta: StPr/24/08096
Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Skierowanie

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-11