Elektryczny wózek inwalidzki z Aktywnego Samorządu za darmo!

za darmo

Elektryczny wózek inwalidzki z Aktywnego Samo... - Sprzęt medyczny - Cała Polska
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

INFORMACJA
W ramach ogólnopolskiej akcji dotyczącej uzyskania dofinansowania na elektryczny wózek inwalidzki z środków programu „Aktywny Samorząd”.
Od 1 marca ruszył program Aktywny Samorząd, gdzie osoby z niepełnosprawnością mogą otrzymać OGROMNE dofinansowanie do wózka inwalidzkiego elektrycznego!

Obecnie - w 2024 roku - jest to:17 600 zł (27 500 zł w szczególnych przypadkach)

Możesz, więc otrzymać „elektryka” za darmo!

Zadzwoń do mnie a ja się wszystkim zajmę!

Wszystkie osoby zgłaszane z ramienia naszej Fundacji, kwalifikują się na bezpłatną pomoc naszych ekspertów, którzy zajmują się uzyskaniem dofinansowania z programu Aktywny Samorząd (obszar C/zadanie 1). Uzyskane dofinansowanie, zostanie przeznaczone na zakup elektrycznego wózka inwalidzkiego, w pełni dopasowanego do potrzeb użytkownika.

Podstawowe warunki, które muszą być spełnione po stronie osoby z niepełnosprawnością:

- stopień znaczny/niezdolność do samodzielnej egzystencji,
- wiek - od 2 roku życia do 60 roku życia kobiety/do 65 roku życia mężczyźni (chyba, że osoba z niepełnosprawnością pracuje, wówczas nie ma górnej granicy wieku)
- niepełnosprawność przynajmniej jednej ręki i jednej nogi.

Wózki, które pomagamy Państwu skonfigurować produkowanie są w Europie (firmy np. Vermairen, Sunrise Medica, Meyra), objęte są 2-letnią gwarancją (brak problemu z dostępnością części oraz szybki serwis).

Zgodnie z warunkami programu Aktywny Samorząd, po trzecim pełnym roku użytkowania, wózek przechodzi na własność użytkownika. Wszystkie formalność związane z dofinansowaniem czy ubieganiem się o wózek leżą po stronie naszych ekspertów, pełna konfiguracja, doradztwo, zamówienie czy przeszkolenie z użytkowania. Brak wkładu własnego oraz jakichkolwiek kosztów po stronie użytkownika wózka. Prosimy o kontakt telefoniczny, każdą osobę, która chce zweryfikować swoją sprawę względem pozyskania dofinansowania na inwalidzki wózek elektryczny.

Zależy nam na jak najszerszym rozpropagowaniu wiedzy na temat dostępności uzyskania dofinansowania na elektryczny wózek inwalidzki, dlatego też zwracamy się z prośbą o przekazanie niniejszej informacji wszystkim osobom, które mogą skorzystać na naszej ogólnopolskiej akcji.

Nasza Fundacja pomaga także w uzyskaniu dofinansowania z NFZ i innych programów do wózków inwalidzkich, łóżek ortopedycznych, materacy przeciwodleżynowych, schodołazów itp.
Jesteście osobami z niepełnosprawnością? A może ktoś z najbliższych potrzebuje specjalistycznego sprzętu? Nie zastanawiajcie się- zdzwońcie lub piszcie. Pomogliśmy już wielu osobom!

DANE KONTAKTOWE:

Monika Janc - Ambasador „ Fundacja Wielkich Możliwości"
tel. 695 278 607,
e mail: [email protected]
.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 695... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Monika

Cała Polska
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Sprzęt medyczny
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Oddam za darmo
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2024-04-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Natursteron x 60 tabletek
38,75 zł
Sieradz
3m zatyczki do uszu 1100c4 x 4 pary
22,79 zł
Starogard Gdański
Monika

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ