ELEKTROMECHANIK (Zarobki: od 4 612,65 do 5 414,85 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków
Instalowanie i uruchamianie instalacji elektrycznej i elektronicznej w sprzęcie transportowym. Demontowanie podzespołu, mycie oraz weryfikacja części, wymiana lub naprawa. Wykonywanie napraw uszkodzonych elementów, urządzeń elektrycznych i elektronicznych, posługując się przyrządami pomiarowymi i urządzeniami diagnostycznymi. Ładowanie akumulatorów. Kierowanie służbowym sprzętem transportowym. Terminowe i rzetelne usuwanie usterek w podzespołach w ramach napraw i obsług okresowych. Wymiana ogumienia, płynów eksploatacyjnych i olejów . Przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych elementów pojazdów samochodowych. Wykonywanie operacji demontażowo-montażowych podzespołów pojazdów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
min. 2 lata doświadczenia w zawodzie elektromechanika.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 612,65 do 5 414,85 PLN
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku
[email protected]
Miejsce pracy: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV i list motywacyjny (podpisane), kopie dokumentów poświadczających wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, kopia prawa jazdy, oświadczenia: o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, korzystaniu z pełni praw publicznych, nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie lustracyjne (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.). Druk zawierający oświadczenia dostępny jest pod adresem:
Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 01.11.2024 r.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-23

Mechanik w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl