ELEKTROMECHANIK (Zarobki: od 27,7 PLN) - Krzywonoś, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków
-zapewnienie właściwego funkcjonowania instalacji, maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach;
- obsługa i serwis infrastruktury zakładu, wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem;
- analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn.

-minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika w Dziale Utrzymania Ruchu;
- praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki;
- mile widziane uprawnienia: SEP, suwnice;
- doświadczenie w konserwacji i naprawach: instalacji pneumatycznych, hydraulicznych;
- mile widziana będzie umiejętność programowania sterowników PLC oraz praktyczna wiedza z zakresu obsługi stacji zrobotyzowanych;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 27,7 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
CURTIS DEVELOPMENT Sp. Z O.O.
606904317
[email protected]
Miejsce pracy: 06-516 Krzywonoś 21A, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Krzywonoś
woj. mazowieckie
pow. mławski
gm. Szydłowo

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-16