ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (Zarobki: od 4 300 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zakres obowiązków
- Diagnoza i naprawa samochodów osobowych i dostawczych.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych. Znajomość komputerów diagnostycznych. Umiejętność czytania schematów elektrycznych. Obsługa przyrządów pomiarowych prądu.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne.
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Wynagrodzenie: 4300, zł/brutto + premia do 100%. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: kontakt koniecznie wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą., godziny : 8:00-16:00 - koniecznie zabraĆ cv !!!:
"FIRMA DELOCH" PIOTR DELOCH
668-161-339
Miejsce pracy: Gliwicka 199/1, 40-860 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 668-161-339) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Gliwicka 199 m. 1, 40-860 Katowice).

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-11

Mechanik w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl