EKSPEDYTOR (Zarobki: od 4 730 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
EKSPEDYTOR

Zakres obowiązków
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku
właściwe przyjmowanie, opracowywanie i dostarczanie przesyłek wojskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami;przestrzeganie terminowej wymiany przesyłek;sporządzanie dziennej dokumentacji przychodowo-rozchodowej; wymiana przesyłek z operatorem publicznym; ścisła współpraca z jednostkami i instytucjami wojskowymi zarejestrowanymi w Wojskowej Stacji Pocztowe

Praca od pon.-piątek: 7.30-15.30
Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na określony, docelowo na nieokreślony

Pracodawca zapewnia:
-regularne i terminowe wynagrodzenie;
-wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe;
-stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/;
-system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/;
-pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi/;
-pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
-pracę w dynamicznym zespole.

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub adres e-mail: [email protected]
w terminie do dnia 31 października 2024 roku
Wymagania niezbędne:
-poziom wykształcenia: minimum średnie;
-staż pracy: nie jest wymagany;
-umiejętności: sprawne posługiwanie się systemem MS Windows, znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

Wymagania dodatkowe:
-mile widziane doświadczenie w resorcie ON na stanowiskach administracyjnych;
-mile widziane umiejętności kancelaryjne;
-poświadczenie bezpieczeństwa z dostępem do informacji niejawnych narodowych o klauzuli Tajne/Ściśle Tajne;
-znajomość zasad rejestrowania oraz wydawania przesyłek pocztowych.

Oczekiwania :samodzielności; dyspozycyjności; kreatywności; szybkiego przyswajania wiedzy; terminowego wykonywania działań; zaangażowania w procesie pracy.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: kreatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność, Znajomość obsługi systemu operacyjnego Windows, OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 730 PLN
Brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI Bydgoszcz / 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy
[email protected]
Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 92-99, 61-715 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv, kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/; list motywacyjny; dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/; dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/; przebieg zatrudnienia /kserokopie/; klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony
internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/.

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:
Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz
ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz
lub adres e-mail:[email protected]

Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.
Pracodawca odpowiada tylko na wybrane zgłoszenia.
Oferta skierowana jest do obywateli polskich, którzy będą zobowiązani do wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Spedycja, logistyka
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-18

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl