Business Development Representative - Warszawa

Business Development Representative - Warszawa - Internet, sieć - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 4600 - 6000 PLN

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas!

TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów, które kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji.

Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Business Development Representative

Wymagania:
* Doświadczenie w sprzedaży.
* Predyspozycje do pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą, w tym:
** Samodzielność i systematyczność.
** Zdolność do realizacji wyznaczonych celów i inicjatywa.
** Umiejętność szybkiego uczenia się i elastyczność w dostosowywaniu się do kultury organizacyjnej.
** Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne.
** Umiejętność budowania relacji biznesowych i realizacji celów sprzedażowych.
** Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne.
* Doskonała umiejętność współpracy z klientem.
* Ogólna wiedza z zakresu IT będzie dodatkowym atutem.
* Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/C2
* Znajomość j. polskiego C1

Oferujemy:
* Wynagrodzenie stałe oraz prowizje.
* Pracę z doświadczonymi Konsultantami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
* Dostęp do autorskiego systemu do zarządzania rekrutacją, który ułatwia szybkie wyszukiwanie odpowiednich kontaktów.
* Okres wdrożenia, aby dać Ci czas na naukę i adaptację.
* Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery.
* Komfortowe biuro w centrum Warszawy, blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego'.
* Duże biurko, wygodny fotel oraz szybki laptop z dodatkowym monitorem 22'-24".
* Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po pierwszych 3 miesiącach.
* Elastyczne godziny pracy (8:00-18:00) po pierwszych 3 miesiącach.
* Świetną atmosferę pracy w zgranym i wspierającym się zespole.

Obowiązki:
Na stanowisku Junior Business Development Representative, Twoje główne zadania będą obejmować:
* Współpraca ze starszymi Account Managerami: Praca pod opieką doświadczonych KAM-ów, wspieranie ich w codziennych obowiązkach.
* Umawianie spotkań: Organizowanie i umawianie spotkań z potencjalnymi klientami, w celu przedstawienia oferty usług rekrutacyjnych.
* W okresie wdrożeniowym Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami.
* Co najmniej 2 godziny rozmów z potencjalnymi klientami dziennie
* Rozbudowa bazy potencjalnych klientów: Systematyczne rozszerzanie bazy danych klientów, skupiając się na nowych możliwościach biznesowych.
* Po okresie wdrożeniowym - Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi rekrutacyjne w branży IT.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2024-08-01

Internet, sieć w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl
Łukasz