BRYGADZISTA BRUKARZ (Zarobki: od 30 PLN) - Oświęcim, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRYGADZISTA BRUKARZ

Zakres obowiązków
ZARZĄDZANIE BRYGADĄ

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, mile widziana umiejętność obsługi niwelatora, mile widziane prawo jazdy kat. B.
Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim i okolice - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 30 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
DIAMANTI MARTA PERSKA
731 253 150
Miejsce pracy: 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 731 253 150

Zobacz na mapie:
Oświęcim
woj. małopolskie

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-03-08

Brukarz w okolicy