BRUKARZ (Zarobki: od 5 500 PLN) - Reńska Wieś, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRUKARZ

Zakres obowiązków
Praca całoroczna na terenie powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego według zleceń.
wymagane doświadczenie, chęć do pracy, chęć podjęcia kształcenia- oferujemy kurs na operatora maszyn budowlanych
Praca pon.- pt. 7-15
Miejsce pracy: na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego według zleceń.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
Tomasz Kowalski Firma Wielobranżowa
505 266 633
Miejsce pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dodatkowe informacje: CV i list motywacyjny

Zobacz na mapie:
Końskie
woj. świętokrzyskie

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2023-12-14