ELEKTROMECHANIK (Zarobki: od 4 300 do 7 000 PLN) - Leszno, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków
Maprawa samochodów.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- regularne szkolenia,
- pełną wyzwań pracę w autoryzowanym salonie Toyota Mikołajczak Kaliszu,
przyjazną atmosferę,
- stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej oraz - możliwość rozwoju w ramach struktury spółki Toyocar sp. z o.o. sp. k.
Wykształcenie najlepiej kierunkowe, doświadczenie w branży samochodowej, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, prawo jazdy kat. B, uprzejmość, uczynność,
dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu.
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 do 7 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
TOYOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
62 760 56 00
[email protected]
Miejsce pracy: STANCZUKOWSKIEGO 25-27, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV.
Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.

Zobacz na mapie:
Przybysławice
woj. wielkopolskie
pow. ostrowski
gm. Raszków

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-03

Mechanik w okolicy