BRUKARZ (Zarobki: od 4 242 PLN) - Pszczyna, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRUKARZ

Zakres obowiązków
Osoba na tym stanowisku będzie wykonywała nowe nawierzchnie przez układanie kostki brukowej oraz krawężników, wykonywanie robót naprawczych
osoba powyżej 30 r.ż., wykształcenie minimum podstawowe, doświadczenie w pracach brukarskich, umiejętność obsługi elektronarzędzi
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, oferta: StPr/22/0933
Miejsce pracy: Łąka, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Zobacz na mapie:
Łąka
woj. śląskie

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-27

Brukarz w okolicy