BRUKARZ (Zarobki: od 4 242 do 6 500 PLN) - Oświęcim, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRUKARZ

Zakres obowiązków
układanie kostki, cięcie piłą, obsługa niwelatora
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, umiejętności związane z zawodem.
Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim i okolice Oświęcimia - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 242 do 6 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
DIAMANTI MARTA PERSKA
731 253 150
Miejsce pracy: 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 731 253 150

Zobacz na mapie:
Oświęcim
woj. małopolskie

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2024-03-08

Brukarz w okolicy