BRUKARZ (Zarobki: od 27,7 PLN) - Kędzierzyn-Koźle, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRUKARZ

Zakres obowiązków
Prace brukarskie przy budowie i remontach dróg.
wyk. bez znaczenia, wymagane doświadczenie w zawodzie
Praca pon.-pt. 7-15 tej
Miejsce pracy: teren Kędzierzyna-Koźla oraz teren województwa opolskiego ( według zleceń pracodawcy)

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 27,7 PLN
+ premia uznaniowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
K+D BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
668 161 055
[email protected]
Miejsce pracy: ., 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dodatkowe informacje: Kontakt osobisty, telefoniczny

Zobacz na mapie:
Kuligi
woj. warmińsko-mazurskie
pow. nowomiejski
gm. Grodziczno

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 22
Data dodania: 2023-12-24

Brukarz w okolicy