BRUKARZ (O) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRUKARZ (O)

Zakres obowiązków
* zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich
* wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej
* wykonywanie nawierzchni brukowej
* wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej
* wykańczanie nawierzchni brukowej
* kontrolowanie procesu wykonywania nawierzchni brukowej i ocena jakości wykonania
* organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, samodzielność i odpowiedzialność, sumienność i rzetelność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 07.00-15.00. Wynagrodzenie: 4 300 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. J., ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, zainteresowane osoby bardzo prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected], bądź kontakt telefoniczny na nr: 668 019 341 lub 602 317 087
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "IMBUD" JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SPÓŁKA JAWNA
668019341
[email protected]
Miejsce pracy: Okrężna 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-07-19