BARMAN / BARMANKA (Zarobki: od 27,8 PLN) - Oświęcim, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BARMAN / BARMANKA

Zakres obowiązków
obsługa lokalu gastronomicznego
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - możliwość przyuczenia.
Miejsce wykonywania pracy: PUB VINYL, Oświęcim, ul. Rynek Główny 9.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony lub w ramach umowy zlecenie - do uzgodnienia z pracodawcą. Praca od piątku do soboty, godziny pracy od 18:00 do 01:00 (piątek) oraz od 18:00 do 04:00 (sobota).
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 27,8 PLN
24zł./godz. netto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
Maciej Słota Pub Vinyl
570 079 770
Miejsce pracy: Rynek Główny 9, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 570 079 770 lub osobisty - Oświęcim, ul. Rynek Główny 9 - PUB Vinyl po godzinie 18:00

Zobacz na mapie:
Oświęcim
woj. małopolskie

Kategoria: Barman
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-03-27