INNE NIERUCHOMOŚCI BIAŁUTKI

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Dowolna

  Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.
  Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Pozostałe nieruchomości

  (Brak ogłoszeń w miejscowości Białutki. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)

  Powiadom o nowych ogłoszeniach!
  Domek mobilny całoroczny 24 m2
  48 000 zł
  Do sprzedania : domek mobilny całoroczny 24m2. jest zbudowany z płyty warstwowej o grubości 10cm. budynek w każdej chwili można p...
  Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT) •
  Samodzielny BUDYNEK HANDLOWY 1700 m2 - . Biura.
  57 900 zł
  Samodzielny budynek z magazynem 1700 m2 - . biura. full suprim pow, 1700 m 2 pełne piętra z częścia magazynową. 3 kondygnacja be...
  Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT) •

  Trzymaj rękę na pulsie!

  Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

  Przeglądasz oferty w kategorii: Pozostałe nieruchomości w miejscowości Białutki (+25km). Zobacz też wszystkie oferty w dziale ogłoszenia Białutki.

  Powyżej znajdziesz ogłoszenia nieruchomości, które nie zostały dodane w konkretnych kategoriach. Zwykle nie są to ani domy, ani mieszkania. Na ogół trafiają tu nieruchomości, w których w chwili obecnej dalej prowadzona jest jakaś działalność gospodarcza lub też lokale, których przeznaczenie może zostać zmienione na wiele różnych sposobów. Wśród ofert m.in. stacje paliw, restauracje, hotele, pensjonaty, firmy przetwórcze, zakłady przemysłowe oraz wiele innych.

  ogłoszenia dotyczące wynajmu różnych obiektów, a także oferty sprzedaży działającego biznesu.

  Dodawanie ogłoszeń

  Chcesz sprzedać nietypową nieruchomość? Może prowadzisz obiekt usługowy lub produkcyjny i chcesz się go pozbyć w takim stanie jakim jest obecnie? Dodaj bezpłatne ogłoszenie w dziale Pozostałe nieruchomości. Dodawanie ofert jest bezpłatne zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

  Uwaga oferty zostały zawężone do lokalizacji: Białutki, woj. mazowieckie, pow. warszawski zachodni, gm. Błonie.

  Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

  Dodaj ogłoszenie