Profbud, czyli profesjonalne usługi deweloperskie

Najnowsze inwestycje budowlane w 2020 w Warszawie

Decyzja o kupnie mieszkania zazwyczaj wiąże się z wyborem firmy, która pomoże nam w znalezieniu odpowiedniego lokum. Czego powinniśmy oczekiwać od dewelopera?

Dlaczego warto postawić na Profbud?

Profbud to polska firma deweloperska, która od lat cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Jakie wartości jej przyświecają i czym zachęca zainteresowanych do skorzystania z jej usług?

Mieszkania szyte na miarę

Głównym celem Profbud jest projektowanie osiedli i mieszkań odpowiadających potrzebom klientów. Z tego powodu pracownicy firmy z dużą skrupulatnością podchodzą do wszelkich zastrzeżeń oraz zmian proponowanych przez osoby decydujące się na kupno lokalu. Deweloperom zależy, by oferowana przez nich przestrzeń była nie tylko praktyczna, ale stała się również domem, o jakim zawsze marzyliśmy.

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysoka jakość informacji, łatwy kontakt oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klientów to jedne z największych zalet Profbud. Stosując najwyższe standardy obsługi, firma doskonale poznała wymagania swojej klienteli oraz zaznajomiła się z panującymi obecnie trendami.

Transparentność

Profbud szczyci się kompletną transparentnością, która polega na możliwości wglądu w szczegóły stosowanych technologii oraz materiałów używanych podczas realizacji każdego projektu. Dzięki temu klienci na każdym kroku mogą sprawdzić, w jaki sposób budowane jest ich mieszkanie.

Wysoka jakość materiałów

Materiały wykorzystywane przez Profbud są produkowane w zgodzie z najwyższymi normami jakości. Dzięki temu mieszkania proponowane przez firmę odznaczają się solidnością, wytrzymałością oraz świetną prezencją.

Lokalizacja

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu budowy, Profbud zawsze sprawdza, czy wybrana lokalizacja spełnia najwyższe standardy. Deweloperowi zależy przede wszystkim na łatwym dostępnie do miejskiej infrastruktury oraz na bliskości terenów zielonych.

Najnowsze inwestycje Profbud w stolicy

No najnowszych i jednocześnie najbardziej popularnych inwestycji w stolicy należą Zakątek Cybisa na Ursynowie oraz osiedle Yugo na Gocławiu. Czym się charakteryzują?

Zakątek Cybisa

Ursynów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy, w której wielkomiejski zgiełk spotyka się ze spokojem natury. Życie płynie tutaj nieco wolniej niż w samym sercu stolicy, a bliskość lasów pozwala na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości. Z tych powodów zarząd Profbud zdecydował, że Zakątek Cybisa stanie właśnie na Ursynowie – w miejscu, gdzie każdy z nas będzie mógł rozpocząć nowe życie na najwyższym poziomie.

Na osiedlu powstanie około 300 mieszkań o metrażach od 31 do 127 m2, w których wspaniale odnajdą się zarówno skupieni na karierze single, jak i rodziny z dziećmi. Do zalet kompleksu należą podziemne garaże, nowoczesny system monitoringu, ciekawy design oraz wewnętrzny dziedziniec, w którym zadbano o bujną zieleń i postawiono oryginalny plac zabaw dla dzieci.

Osiedle Yugo

Yugo to nowe osiedle na Gocławiu, które przypadnie do gustu zwłaszcza wielbicielom wielkomiejskiego życia. W okolicy znajduje się mnóstwo modnych kawiarni, targowisk oraz pubów, a doskonałe połączenie z centrum umożliwia szybki dojazd do największych klubów, galerii oraz restauracji w stolicy. Yugo znajduje się także w niewielkiej odległości od terenów zielonych, a dodatkowo w jego wnętrzu kryje się niebanalny taras, na którym otoczeni bujną roślinnością mieszkańcy mogą odpocząć po ciężkim dniu.

Data publikacji: 2020-10-28, ostatnia zmiana: 2021-04-08

ZOBACZ OGŁOSZENIA

2 pokoje mieszkanie Śródmieście ul. L Zamenhofa
720 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
3pok, 60met, Okolice Drzewieckiego Balkon Piwnica (Wrocław)
540 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
2 pok, 38 m2, ul. L.Wenedy, Prokocim, ogródek 28 m
639 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Mieszkanie, 4 pokoje, 57,23 m2, ul. Witosa, Piaski
480 000 zł
Kielce
(woj. świętokrzyskie)
2 pokoje na Starym Podgórzu-inwestycyjne/dla pary
665 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
2pok, 42met, okolice Legnickiej Balkon Piwnica (Wrocław)
435 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
2pok, 40met, Okolice Kazimierza Wielkiego ROZKŁAD (Wrocław)
500 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
2pok, 40met, Okolice Drukarskiej Rozkład 2 Piwnice (Legnica)
250 000 zł
Legnica
(woj. dolnośląskie)
NOWE 3 POKOJE, 48M, BALKON, GARAŻ, PROJEKT GRATIS
559 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
2pok, 40met, Port Popowice Balkon Garaż Winda (Wrocław)
782 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
3pok, 48met, Okolice Kunickiego Balkon 2MP Komórka (Wrocław)
589 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Mieszkanie Nad Zegrzem: Oaza Spokoju i Piękna Natura
470 000 zł
Zegrze
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Dlaczego warto kupić mieszkanie i zamieszkać w Katowicach. Zobacz, które dzielnice polecamy!
Posiadanie własnego mieszkania to marzenie wielu osób. W miastach o dynamicznym rozwoju, takich jak Katowice, inwestycja w nieruchomość może być nie tylko korzystna finansowo, ale również przyczynić s...
Data publikacji: 2024-04-04
Dlaczego warto wybrać mieszkanie poza Warszawą? Oto 3 miejscowości z doskonałym dojazdem do centrum
Poszukiwanie idealnego mieszkania w Warszawie może być trudnym zadaniem, zwłaszcza w kontekście cen i dostępności. Dlatego coraz więcej osób rozważa zakup mieszkania poza granicami stolicy. Oto trzy m...
Data publikacji: 2024-04-04
Oddam mieszkanie za spłatę zadłużenia
Oddam mieszkanie za spłatę zadłużenia - takie ogłoszenia często zamieszczają osoby, które mają problemy ze spłatą kredytu lub z regulowaniem czynszu. Przekazanie zadłużonego mieszkania może być dobrym...
Data publikacji: 2024-03-20
Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?
Ubezpieczenie mieszkania to jedno z najważniejszych rozważań, które powinniśmy podjąć jako właściciele lub najemcy nieruchomości. Bez względu na to, czy jesteśmy nowymi właścicielami nieruchomości, cz...
Data publikacji: 2023-12-11