Profbud, czyli profesjonalne usługi deweloperskie

Najnowsze inwestycje budowlane w 2020 w Warszawie

Decyzja o kupnie mieszkania zazwyczaj wiąże się z wyborem firmy, która pomoże nam w znalezieniu odpowiedniego lokum. Czego powinniśmy oczekiwać od dewelopera?

Dlaczego warto postawić na Profbud?

Profbud to polska firma deweloperska, która od lat cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Jakie wartości jej przyświecają i czym zachęca zainteresowanych do skorzystania z jej usług?

Mieszkania szyte na miarę

Głównym celem Profbud jest projektowanie osiedli i mieszkań odpowiadających potrzebom klientów. Z tego powodu pracownicy firmy z dużą skrupulatnością podchodzą do wszelkich zastrzeżeń oraz zmian proponowanych przez osoby decydujące się na kupno lokalu. Deweloperom zależy, by oferowana przez nich przestrzeń była nie tylko praktyczna, ale stała się również domem, o jakim zawsze marzyliśmy.

Wysokiej jakości obsługa klienta

Wysoka jakość informacji, łatwy kontakt oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klientów to jedne z największych zalet Profbud. Stosując najwyższe standardy obsługi, firma doskonale poznała wymagania swojej klienteli oraz zaznajomiła się z panującymi obecnie trendami.

Transparentność

Profbud szczyci się kompletną transparentnością, która polega na możliwości wglądu w szczegóły stosowanych technologii oraz materiałów używanych podczas realizacji każdego projektu. Dzięki temu klienci na każdym kroku mogą sprawdzić, w jaki sposób budowane jest ich mieszkanie.

Wysoka jakość materiałów

Materiały wykorzystywane przez Profbud są produkowane w zgodzie z najwyższymi normami jakości. Dzięki temu mieszkania proponowane przez firmę odznaczają się solidnością, wytrzymałością oraz świetną prezencją.

Lokalizacja

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu budowy, Profbud zawsze sprawdza, czy wybrana lokalizacja spełnia najwyższe standardy. Deweloperowi zależy przede wszystkim na łatwym dostępnie do miejskiej infrastruktury oraz na bliskości terenów zielonych.

Najnowsze inwestycje Profbud w stolicy

No najnowszych i jednocześnie najbardziej popularnych inwestycji w stolicy należą Zakątek Cybisa na Ursynowie oraz osiedle Yugo na Gocławiu. Czym się charakteryzują?

Zakątek Cybisa

Ursynów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy, w której wielkomiejski zgiełk spotyka się ze spokojem natury. Życie płynie tutaj nieco wolniej niż w samym sercu stolicy, a bliskość lasów pozwala na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości. Z tych powodów zarząd Profbud zdecydował, że Zakątek Cybisa stanie właśnie na Ursynowie – w miejscu, gdzie każdy z nas będzie mógł rozpocząć nowe życie na najwyższym poziomie.

Na osiedlu powstanie około 300 mieszkań o metrażach od 31 do 127 m2, w których wspaniale odnajdą się zarówno skupieni na karierze single, jak i rodziny z dziećmi. Do zalet kompleksu należą podziemne garaże, nowoczesny system monitoringu, ciekawy design oraz wewnętrzny dziedziniec, w którym zadbano o bujną zieleń i postawiono oryginalny plac zabaw dla dzieci.

Osiedle Yugo

Yugo to nowe osiedle na Gocławiu, które przypadnie do gustu zwłaszcza wielbicielom wielkomiejskiego życia. W okolicy znajduje się mnóstwo modnych kawiarni, targowisk oraz pubów, a doskonałe połączenie z centrum umożliwia szybki dojazd do największych klubów, galerii oraz restauracji w stolicy. Yugo znajduje się także w niewielkiej odległości od terenów zielonych, a dodatkowo w jego wnętrzu kryje się niebanalny taras, na którym otoczeni bujną roślinnością mieszkańcy mogą odpocząć po ciężkim dniu.

Data publikacji: 2020-10-28, ostatnia zmiana: 2020-10-28

ZOBACZ OGŁOSZENIA

3 pokoje, Bemowo ul Budy
590 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu Oficerskim!
821 775 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Kapelanka, Ruczaj, Podgórze, 51,17m2, Nowe
729 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
2 pokoje, Bemowo ul Osmańczyka
695 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Mieszkanie położone na I piętrze-stan deweloperski
257 600 zł
Jarosław
(woj. podkarpackie)
2 pokoje na sprzedaż Centrum Miasta
872 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Odnowione apartament 99m2 w zabytkowej kamienicy
330 000 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)
Klimeckiego, Zabłocie, 61m2, 3-pokojowe
879 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
3 pokoje, Ursus ul Magnacka
506 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Nowe osiedle blisko centrum Rzeszowa
388 992 zł
Rzeszów
(woj. podkarpackie)
Nowoczesne mieszkanie z balkonem na Sołtysowskiej
587 448 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Nowoczesne mieszkania Rondo Matecznego 2pok. garaż
488 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Odbiór mieszkania z listą referencyjną
Spełniając marzenia związane z własnym mieszkaniem, bardzo często spotykamy się z atrakcyjnymi ofertami biur nieruchomości, które są w stanie odpowiedzieć na większość potrzeb, a nawet spełnić marzeni...
Data publikacji: 2020-11-04
Dom z ogrodem czy ekskluzywne mieszkanie - czego chcą Polacy?
Oczekiwania Polaków względem miejsca zamieszkania znacznie zmieniły się w ostatnich latach. Do niedawna szczytem marzeń wielu osób było ukończenie studiów, rozpoczęcie kariery zawodowej i związanie sw...
Data publikacji: 2020-10-19
Czy koronawirus namieszał na rynku mieszkaniowym? I tak, i nie
Trwająca niespełna pół roku pandemia koronawirusa zdążyła znacząco osłabić niemal każdą branżę na każdym z lokalnych rynków. Co ciekawe, rynek nieruchomościowy w dalszym ciągu silnie opierał się wpływ...
Data publikacji: 2020-10-08
Ceny i sprzedaż nieruchomości w roku 2020
2020 rok to specyficzny czas dla rynku nieruchomości, w którym już teraz można zauważyć zarówno gwałtowne wzrosty, jak i spadki cen mieszkań oraz domów. Dlatego analizujemy, jak kształtuje się koszt z...
Data publikacji: 2020-09-03