Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W KRAKOWIE

Strona: 1 2 3 ... 32

Znaleziono 380 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 32

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Chrzanów (pow. chrzanowski w woj. małopolskim), Brzesko (pow. brzeski w woj. małopolskim), Bochnia (pow. bocheński w woj. małopolskim), Olkusz (pow. olkuski w woj. małopolskim), Cianowice Duże (pow. krakowski w woj. małopolskim), Bolechowice (pow. krakowski w woj. małopolskim), Głogoczów (pow. myślenicki w woj. małopolskim), Niegowonice (pow. zawierciański w woj. śląskim), Węgrzce Wielkie (pow. wielicki w woj. małopolskim), Biały Kościół (pow. krakowski w woj. małopolskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Szukasz czterech ścian dla swojej rodziny w Krakowie? Chętnie Ci w tym pomożemy. Mieszkania do remontu lub świeżo odnowione, w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz - to wszystko znajdziesz na Sprzedawaczu. Oferty wystawiane są zarówno przez osoby prywatne, pośredników jak i deweloperów. Do Ciebie należy wybór - pamiętaj że zawsze pozostaje możliwość negocjacji ceny.

Bliżej centrum czy dalej? Możesz zostać mieszkańcem jednej z wielu dzielnic Krakowa np. Stare Miasto, Bronowice, Nowa Huta czy Dębniki. Rozważ także okolice miasta np. do 25 km.

Sprzedaż mieszkania nigdy nie była prostsza - dodaj bezpłatne ogłoszenie w Krakowie a trafi na poniższą listę i do naszych użytkowników.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?