Szukaj

Kategorie

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W KRAKOWIE

Strona: 1 2 3 ... 31

Znaleziono 365 ogłoszeń spełniających kryteria.

Strona: 1 2 3 ... 31

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Kraków (pow. m. Kraków w woj. małopolskim), Chrzanów (pow. chrzanowski w woj. małopolskim), Brzesko (pow. brzeski w woj. małopolskim), Olkusz (pow. olkuski w woj. małopolskim), Bochnia (pow. bocheński w woj. małopolskim), Cianowice Duże (pow. krakowski w woj. małopolskim), Bolechowice (pow. krakowski w woj. małopolskim), Głogoczów (pow. myślenicki w woj. małopolskim), Modlnica (pow. krakowski w woj. małopolskim), Bulowice (pow. oświęcimski w woj. małopolskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Szukasz czterech ścian dla swojej rodziny w Krakowie? Chętnie Ci w tym pomożemy. Mieszkania do remontu lub świeżo odnowione, w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz - to wszystko znajdziesz na Sprzedawaczu. Oferty wystawiane są zarówno przez osoby prywatne, pośredników jak i deweloperów. Do Ciebie należy wybór - pamiętaj że zawsze pozostaje możliwość negocjacji ceny.

Bliżej centrum czy dalej? Możesz zostać mieszkańcem jednej z wielu dzielnic Krakowa np. Stare Miasto, Bronowice, Nowa Huta czy Dębniki. Rozważ także okolice miasta np. do 25 km.

Sprzedaż mieszkania nigdy nie była prostsza - dodaj bezpłatne ogłoszenie w Krakowie a trafi na poniższą listę i do naszych użytkowników.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?