Rosnący rynek nieruchomości w Krakowie

Rosnący rynek nieruchomości w Krakowie

Chyba każdy zgodzi się z tym, że w Polsce buduje się bardzo dużo i w ostatnich latach ceny nieruchomości systematycznie rosną. To co bardzo charakterystyczne to fakt, że już w mniejszym stopniu chodzi o to, gdzie nieruchomość się znajduje, ponieważ rosnące ceny dotyczą obecnie całego kraju. Warto mieć to na uwadze szukając mieszkania, przy czym warto również postawić sobie pytanie czy obecnie faktycznie kupno mieszkania to dobra opcja, czy warto się na taką inwestycję zdecydować, czy może wysokie ceny sprawiają, że powinno się trochę poczekać?

Bogata oferta mieszkań w Krakowie

Wśród licznie pojawiających się ofert są również te, które działają na terenie Krakowa. Stolica Małopolski to miejsce, gdzie powstaje wiele inwestycji mieszkaniowych, stale realizuje się nowe mieszkania i dotyczy to właściwie całego miasta. Dlatego także te dzielnice położona nieco dalej od centrum na tym nie tracą i mogą liczyć na zainteresowanie potencjalnych nowych mieszkańców. Jednocześnie cały czas bardzo dobrze ma się rynek wtórny, na którym również możemy zauważyć stale wysokie ceny mieszkań. To między innymi doskonale obrazu sprzedaż mieszkań na Zabłociu w Krakowie, gdzie mieszkania z rynku wtórnego cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących.

Mieszkania w Krakowie - rozwinięty rynek

W tym momencie, jeśli weźmiemy pod uwagę sprzedaż mieszkań na Zabłociu w Krakowie to oprócz rynku wtórnego trzeba być świadomym również dobrze prosperującej sprzedaży jeśli chodzi o rynek pierwotny. Na tym polu także sporo się dzieje i funkcjonuje obecnie dużo ciekawych propozycji, na które można zwrócić uwagę. Deweloperzy szukają oczywiście każdego kawałka gruntu, gdzie ewentualnie mogą się pojawić ze swoją budową. To wyraźnie pokazuje, że ta popularność dzielnicy Zabłocie jest obecnie duża i sporo kupujących chce się na ten właśnie rynek kierować i tam szuka dla siebie mieszkania. Mieszkania i apartamenty na Zabłociu sprawdzisz tutaj: https://www.lofthaus-zablocie.pl/

W Krakowie tak samo jak w innych miastach w Polsce możemy jednak mówić o stałym wzroście cen nieruchomości. Trzeba być tego świadomym pamiętając o tym, by rozsądnie wybierać mieszkanie uwzględniając to na ile będzie ono faktycznie warte tych pieniędzy jakich deweloper będzie za nie oczekiwał. Z tym bywa różnie, dlatego ostrożność na pewno będzie tutaj wskazana i warto dobrze sprawdzić wybierane mieszkanie również pod kątem technicznym uwzględniając swoje oczekiwania co do takiej nieruchomości. To będzie ułatwiało uniknięcie sytuacji, gdy zapłaci się za mieszkanie więcej niż warto będzie za taką nieruchomość zapłacić.

Data publikacji: 2021-11-26, ostatnia zmiana: 2021-11-26

ZOBACZ OGŁOSZENIA

4 pokojowe mieszkanie Wawer ul. Celulozy
930 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Mieszkanie na sprzedaż, 55m², 2 pokoje, Gdynia
550 000 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
Apartament Śródmieście Kamienica 4 pokoje
2 800 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Słoneczne  2 pokojowe mieszkanie -Prądnik Czerwony
595 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Mieszkanie na sprzedaż Szczecin Śródmieście
459 000 zł
Szczecin
(woj. zachodniopomorskie)
Przestronne 4 pokoje po remoncie obok pl. Kromera !
622 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
3 pokojowe mieszkanie Białołęka ul. Ceramiczna
710 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
3 pokoje, Praga-Północ ul Strzelecka
749 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
3p, 57m, Okolice Kamiennej Rozkład Balkon Piwnica (Wrocław)
580 000 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Atrakcyjna kawalerka na Żelaznej
329 600 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Dwupokojowe ,słoneczne z dwoma balkonami -PODGÓRZE
450 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Komfortowe mieszkanie w Gdyni na sprzedaż
680 000 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Ubezpieczenie mieszkania na wynajem - czy warto je kupić?
Coraz więcej mieszkań jest wynajmowanych. Sprawdzamy, jak działają polisy dotyczące takich lokali. Warto wiedzieć, że są one oferowane nie tylko wynajmującym.
Data publikacji: 2021-09-01
Własne mieszkanie w Krakowie - gdzie kupić?
Kupno mieszkania to bardzo poważna decyzja, której podjęcie wymaga przeanalizowania kilku czynników. Najważniejszy jest wybór odpowiedniego rynku. Mieszkanie można bowiem nabyć bezpośrednio od dewelop...
Data publikacji: 2021-07-27
Co warto wiedzieć przed kupnem mieszkania?
O własnym mieszkaniu marzy, każda młoda osoba, która chce się usamodzielnić i założyć rodzinę. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ nie ma to jak swoje cztery kąty, które są niezwykle ważne zwłaszcza jak...
Data publikacji: 2021-06-28
Ceny mieszkań w 2021 roku
Wiele osób myśląc o zakupie własnej nieruchomości, decyduje się na mieszkania - w wielopiętrowych blokach lub niższych, nowoczesnych apartamentowcach. Mieszkania, choć mniejsze od domów i dworków, poz...
Data publikacji: 2021-06-02

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij