Czy w obecnych czasach znajdę mieszkanie w cichej i atrakcyjnej lokalizacji?

Czy w obecnych czasach znajdę mieszkanie w cichej i atrakcyjnej lokalizacji?

Znalezienie mieszkania, które będzie w cichej i dogodnej lokalizacji, może niektórym wydawać się trudne. Podstawową kwestią, o której trzeba pamiętać podczas kupowania mieszkania, jest to, iż trzeba zwracać uwagę jednocześnie na kilka elementów. Ogromna ilość osób decyduje się na zakup ze względu na cenę czy wielkość mieszkania. Z kolei jeszcze inni cenią sobie ciszę i atrakcyjną lokalizację. Dzięki temu, że mieszkanie będzie w dobrym miejscu, zyskujemy całą masę możliwości na podniesienie komfortu swojego życia. Sprawdź, czym należy kierować się podczas kupowania mieszkania!

Rynek nieruchomości cały czas się rozwija - znalezienie mieszkania to nie problem! 

Rynek nieruchomości nieustannie się rozwija. Cały czas pojawiają się w internecie nowe oferty rozmaitych mieszkań. Mnogość ofert dotyczy zarówno mieszkań na wynajem jak i na własność. Jak znaleźć mieszkanie idealne? Dla wielu osób najistotniejszą kwestią jest oczywiście cicha, dogodna lokalizacja. Każdy deweloper z Trójmiasta doskonale o tym wie, dlatego wszystkie nowe osiedla bloków powstają w bardzo dogodnych lokalizacjach z dala od miejskiego zgiełku. 

W niektórych przypadkach kwestią drugorzędną jest cena - dzieje się tak w szczególności wtedy, gdy kupowane mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu naszego miejsca pracy, szkoły lub rodziny. Wiele osób ceni sobie także dużą ilość dogodnych połączeń z centrum miasta. Oczekiwania w zakresie lokalizacji są oczywiście rozmaite - dla jednych priorytetem jest cicha i bezpieczna okolica, zaś inni wolą mieć wszędzie blisko nawet kosztem hałasu. 

Lokalizacja a cena - jak znaleźć złoty środek? 

Każdy deweloper z Trójmiasta kusi klientów atrakcyjnymi cenami mieszkań. Sprawia to, że ilość osób kupujących mieszkania rośnie z roku na rok. Ogromny wpływ na cenę danego mieszkania ma oczywiście jego lokalizacja. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, którym nie zależy na bardzo dobrej lokalizacji. Dla nich najważniejsza jest atrakcyjna cena i cisza. Z całą pewnością najdroższymi mieszkaniami są zawsze te zlokalizowane w centrum miasta, zaś te ulokowane na obrzeżach kupimy nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Z mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta bez problemu szybko dotrzemy w dowolnie wybrane miejsce - do pracy, szkoły, przedszkola lub do kina, restauracji czy kawiarni. 

Ogromna liczba osób zaczęła w ostatnim czasie doceniać walory cichej okolicy bez szumu i zgiełku z centrum miasta. Takie "ciche osiedla" od deweloperów z Trójmiasta są teraz na topie. Niejednokrotnie zaletą tego typu osiedli jest stosunkowo krótki czas dojazdu do centrum. Cicha okolica i jednocześnie szybki dojazd do centrum? To strzał w dziesiątkę! Tego typu miejsca są również o wiele bardziej bezpieczne od tych zlokalizowanych w centrum miasta. 

Gdzie szukać tanich mieszkań? 

W internecie można znaleźć całą masę ogłoszeń od deweloperów z Trójmiasta. Proponują oni mieszkania w rozmaitych lokalizacjach i konfiguracjach cenowych. Niejednokrotnie zdarza się, że można trafić na bardzo ciekawe propozycje mieszkań w dobrej lokalizacji. 


Artykuł powstał we współpracy z deweloperem Humbaka.pl

Data publikacji: 2019-11-19, ostatnia zmiana: 2019-11-18

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Wyjątkowa kawalerka na Krowodrzy 32m
390 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
69m2,3-pokoje,Mokre
330 000 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
Atrakcyjne Mieszkanie W Stanie Deweloperskim!
351 714 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
5 pokojowe Tauron Arena Lema balkon i taras!
1 286 985 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
bezpośrednio bez prowizji * apartament ul.Grzybowska * Warszawa Centrum * metro
1 389 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Prądnik Czerwony, nowa inwestycja 9200/m2
431 848 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
2 kawalerki w atrakcyjnej cenie, plac hallera, MET
220 000 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
00M3 D Nowe zielone osiedle w Przemyślu
265 259 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)
2 Osobne Pokoje, Mistrzejowice, 10piętro, Panorama
450 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
2 pokoje, 37m2, balkon, ul.Królewska
479 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Kawalerka 33m2-Mistrzejowice-Piasta Towers
300 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Trzypokojowe mieszkanie z pięknym ogrodem ✔
459 000 zł
Kraków
(woj. małopolskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak działa wirtualne biuro? Poradnik dla firm
Wirtualne biuro jest coraz popularniejszym rozwiązaniem, które pozwala na outsourcingu obsługi biurowej i jednocześnie umożliwia zarejestrowanie adresu przedsiębiorstwa bez konieczności ponoszenia kos...
Data publikacji: 2020-04-04
Kiedy akt notarialny nabiera mocy prawnej? Tutaj się dowiesz!
Akt notarialny jest dokumentem urzędowym. Prawo polskie reguluje jego zasady art. 91-95 ustawy o nazwie Prawo o notariacie. Dokument ten ma za zadanie potwierdzić w sposób niepodważalny, że dokonano o...
Data publikacji: 2020-03-18
Aranżacja mieszkań - najważniejsze informacje
Kupno nieruchomości to dopiero początek. Przed wprowadzeniem się trzeba dobrze zaaranżować przestrzeń w mieszkaniu, by nasze przyszłe wnętrze było przede wszystkim funkcjonalne. Jak dobrze wykorzystać...
Data publikacji: 2020-03-02
Sprzedaż nieruchomości - na co zwrócić uwagę?
Sprzedaż nieruchomości może być tak samo trudna jak kupno wymarzonego domu lub mieszkania. Na co zwrócić uwagę przygotowując nieruchomość do sprzedaży oraz o czym pamiętać w trakcie zawierania transak...
Data publikacji: 2020-02-25