Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Mieszkania
Płock - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Płock
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA PŁOCK - SPRZEDAŻ, ZAMIANA, WYNAJEM - OGŁOSZENIA


Znaleziono 5 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Włocławek (pow. m. Włocławek w woj. kujawsko-pomorskim), Sochaczew (pow. sochaczewski w woj. mazowieckim), Kutno (pow. kutnowski w woj. łódzkim), Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), Gostynin (pow. gostyniński w woj. mazowieckim), Łąck (pow. płocki w woj. mazowieckim), Gąbin (pow. płocki w woj. mazowieckim), Sierpc (pow. sierpecki w woj. mazowieckim), Żagno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Poniżej znajdziesz najnowsze ogłoszenia mieszkań usytuowanych bezpośrednio w Płocku. Wśród ofert znajdują się mieszkania do wynajęcia, na sprzedaż, lub takie, które właściciel chce zamienić na inną nieruchomość (na mniejsze lub na większe mieszkanie, na dom itp.). Wybierz jedna z kategorii by zobaczyć więcej opcji filtrowania ofert.

Ogłoszenia dodawane są zarówno przez osoby prywatne jak i przez płockie i ogólnopolskie biura nieruchomości i deweloperów. Ceny prezentowanych mieszkań zależą najmocniej od lokalizacji, standardu lokalu, rodzaju własności oraz rodzaju technologii w jakiej wykonany był budynek. Zwykle mieszkania w bloku z wielkie płyty (lata 70-90) są tańsze od mieszkań w kamienicach czy blokach wykonanych w nowoczesnych technologiach w ciągu ostatnich 20 lat.

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie, dodaj już dziś darmowe ogłoszenie w dziale nieruchomości. Nie pobieramy opłat za wystawienie ogłoszenia ani prowizji od sprzedaży czy wynajmu. Zapraszamy. Nasz serwis dociera do tysięcy osób z województwa mazowieckigo i całej Polski.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?