Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Mieszkania
Lublin - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Lublin
Widok:

Szukaj

Kategorie

MIESZKANIA W LUBLINIE


Znaleziono 8 ogłoszeń spełniających kryteria.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Lublin (pow. m. Lublin w woj. lubelskim), Kraśnik (pow. kraśnicki w woj. lubelskim), Puławy (pow. puławski w woj. lubelskim), Świdnik (pow. świdnicki w woj. lubelskim), Lubartów (pow. lubartowski w woj. lubelskim), Kazimierz Dolny (pow. puławski w woj. lubelskim), Poniatowa (pow. opolski w woj. lubelskim), Opole Lubelskie (pow. opolski w woj. lubelskim), Firlej (pow. lubartowski w woj. lubelskim), Borowica (pow. krasnostawski w woj. lubelskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Chcesz osiąść na stałe w Lublinie lub zmienić mieszkanie na większe? A może przyjechałeś na studia na jedną z tutejszych uczelni: KUL, UMCS, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy czy Politechnikę Lubelską? Z nami znajdziesz cztery ściany do kupienia lub wynajmu.

Poniższe ogłoszenia dotyczą sprzedaży, wynajmu i wymiany mieszkań o różnych metrażach i standardach. Znajdziesz tu zarówno przestrzenie w nowym budownictwie, w stanie deweloperskim lub wykończone, jak i mieszkania z rynku wtórnego np. w blokach z wielkiej płyty lub w technologii rama H. Wynajem dotyczy kawalerek oraz mieszkań kilkupokojowych, więc sprawdzi się zawrówno w przypadku stancji dla studenta jak i rodzinnego domu. Określ swoje preferencje w sekcji filtrów aby znaleźć coś dla siebie.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?