Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Mieszkania
Łódź - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Łódź
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA ŁÓDŹ - OGŁOSZENIA

Strona: 1 2 3 ... 13

Znaleziono 145 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 13

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Zgierz (pow. zgierski w woj. łódzkim), Pabianice (pow. pabianicki w woj. łódzkim), Tomaszów Mazowiecki (pow. tomaszowski w woj. łódzkim), Zduńska Wola (pow. zduńskowolski w woj. łódzkim), Łęczyca (pow. łęczycki w woj. łódzkim), Aleksandrów Łódzki (pow. zgierski w woj. łódzkim), Ozorków (pow. zgierski w woj. łódzkim), Chojne (pow. sieradzki w woj. łódzkim), Rąbień (pow. zgierski w woj. łódzkim), Piątek (pow. łęczycki w woj. łódzkim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Znajdziesz tutaj najnowsze ogłoszenia mieszkań do wynajęcia jak i na sprzedaż w Łodzi. Począwszy od ofert agencji nieruchomości, przez ogłoszenia osób prywatnych, po oferty bezpośrednio od deweloperów. To od Ciebie zależy czy wolisz mieszkanie z rynku pierwotnego, czy może wtórnego.

Wśród ogłoszeń znajdują się zarówno lokalne w nowym budownictwie, w kamienicach i w blokach z płyty. Mieszkania do remontu, po remoncie i gotowe do wprowadzenia się choćby dziś. Oczywiście standard wykończenia zwykle przekłada się na cenę.

Drugim bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na cenę mieszkania jest jego lokalizacja. W zależności od dzielnicy (Bałuty, Polesie, Widzew, Śródmieście, Górna) cena za metr kwadratowy może się znacząco różnić.

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie w Łodzi? Może je zamienić na inne? Nie czekaj dodaj bezpłatnie ogłoszenie w dziale nieruchomości!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?