Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości
Wrocław - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Wrocław
Widok:

Szukaj

Kategorie

NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW - OGŁOSZENIA

Strona: 1 2 3

Znaleziono 28 ogłoszeń spełniających kryteria.

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA

Strona: 1 2 3

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Wrocław (pow. m. Wrocław w woj. dolnośląskim), Brzeg (pow. brzeski w woj. opolskim), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski w woj. dolnośląskim), Oława (pow. oławski w woj. dolnośląskim), Świdnica (pow. świdnicki w woj. dolnośląskim), Oleśnica (pow. oleśnicki w woj. dolnośląskim), Jelcz-Laskowice (pow. oławski w woj. dolnośląskim), Długołęka (pow. wrocławski w woj. dolnośląskim), Wołów (pow. wołowski w woj. dolnośląskim), Siechnice (pow. wrocławski w woj. dolnośląskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


W tym dziale znajdziesz najnowsze ogłoszenia dotyczące wynajmu, dzierżawy i sprzedaży nieruchomości w różnych dzielnicach Wrocławia. Począwszy od Starego Miasta i Śródmieścia, przez Krzyki i Fabryczną, a na Psim Polu kończąc. Wśród ofert między innymi pokoje do wynajęcia, mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, ponadto oferty sprzedaży działek. Całości dopełniają oferty różnego rodzaju lokali dla firm - w tym hal magazynowych i produkcyjnych. Bliżej centrum Wrocławia dostępne są raczej obiekty o mniejszym metrażu. Większych hal czy lokali warto poszukać również w promieniu kilkunastu kilometrów od miasta

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość znajdującą się na terenie Wrocławia - wystaw już dziś darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu. Koniecznie pamiętaj o tym by zrobić wcześniej zdjęcia i dołączyć je do oferty!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?