Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości
Bielsko-Biała - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Bielsko-Biała
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


NIERUCHOMOŚCI BIELSKO-BIAŁA


Znaleziono 8 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Wodzisław Śląski (pow. wodzisławski w woj. śląskim), Jastrzębie-Zdrój (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w woj. śląskim), Tychy (pow. m. Tychy w woj. śląskim), Żory (pow. m. Żory w woj. śląskim), Czechowice-Dziedzice (pow. bielski w woj. śląskim), Chrzanów (pow. chrzanowski w woj. małopolskim), Bieruń (pow. bieruńsko-lędziński w woj. śląskim), Oświęcim (pow. oświęcimski w woj. małopolskim), Połomia (pow. wodzisławski w woj. śląskim), Ćwiklice (pow. pszczyński w woj. śląskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Poniżej znajdują się najnowsze ogłoszenia nieruchomości z Bielsko-Białej. Możesz wybierać spośród mieszkań (zarówno nowych w stanie developerskim, jak i ofert z rynku wtórnego), domów, lokali usługowych i przemysłowych oraz działek (budowlanych, rolnych i innych). Znajdziesz tu oferty sprzedaży, wynajmu i dzierżawy. Oferty dodawane przez pośredników jak i bezpośrednio przez osoby prywatne lub deweloperów.

Szukając lokalu do wynajęcia (mieszkania, domu czy miejsca na biuro) możesz wybierać spośród obiektów w pełni wyposażonych gotowych do wykorzystania choćby dziś oraz takich, które będą wymagały umeblowania lub nawet mniejszego lub większego remontu. Sprawdź także oferty w okolicy (Bielsko-Biała +25km)

Jeśli chcesz kupić dom lub mieszkanie zwróć szczególna uwagę na lokalizację i technologię w jakiej został wykonany budynek. Standard lokalu łatwo jest podnieść w porównaniu z przeniesieniem budynku czy postawieniem ścian na nowo.

Masz w Bielsku-Białej lokal, budynek lub działkę, którą chcesz sprzedać bądź wynająć? Dodaj już dziś darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu. Dotrzyj do tysięcy osób szukających nieruchomości w Twojej okolicy.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?