LOKALE UŻYTKOWE DO WYNAJĘCIA WIERZBICA-KOLONIA


Szukaj

Kategorie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.

(Brak ogłoszeń w miejscowości Wierzbica-Kolonia. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)


100,00 zł
Cena za m2: 4.00 , Przeznaczenie lokalu: Biurowe, Pow. lokalu: 25 m2, Poziom: Parter
25,00 zł
Cena za m2: 0.83 , Pow. lokalu: 30 m2, Poziom: Parter

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


Przeglądasz oferty w kategorii: Lokale użytkowe do wynajęcia ogłoszenia w miejscowości Wierzbica-Kolonia (+25km). Zobacz też wszystkie oferty w dziale darmowe ogłoszenia Wierzbica-Kolonia.

W tym dziale znajdziesz oferty wynajmu lokali użytkowych. Wśród ofert znajdziesz zarówno lokale handlowo-usługowe jak również biurowe, gastronomiczne, hotelarskie, medyczne oraz przemysłowe. Rodzaj poszukiwanego lokalu możesz ustawić w filtrach. Ogłoszenia pochodzą bezpośrednio od osób prywatnych, oraz firm (w tym od biur nieruchomości). W przypadku lokalu wynajmowanego od firmy nie będziesz miał problemu z uzyskaniem faktur.

Za pomocą filtrów poza typem lokalu możesz również określić metraż, piętro na którym lokal się znajduje oraz inne parametry. Lokale użytkowe do wynajęcia warto również przefiltrować wg ceny za m2. Zwykle w przypadku małych lokali jest ona wyższa jednak w wielu przypadkach odzwierciedla też standard i wartość lokalizacji obiektu.

Wystawienie lokalu do wynajęcia.

Jeśli posiadasz lokal użytkowy który chcesz wynająć - możesz bezpłatnie wystawić ogłoszenie w dziale nieruchomości. Darmowe ogłoszenia są dostępne zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Pamiętaj koniecznie o dodaniu zdjęć! Zapraszamy.

Uwaga oferty zostały zawężone do określonej lokalizacji: Wierzbica-Kolonia, woj. lubelskie, pow. kraśnicki, gm. Urzędów. Usuń z filtra nazwę miejscowości by zobaczyć wszystkie oferty w dziale: Lokale użytkowe do wynajęcia.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?