Szukaj

Kategorie

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - NOWY DWÓR MAZOWIECKI - OGŁOSZENIA


Znaleziono 10 ogłoszeń spełniających kryteria.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Sochaczew (pow. sochaczewski w woj. mazowieckim), Pruszków (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim), Legionowo (pow. legionowski w woj. mazowieckim), Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w woj. mazowieckim), Otwock (pow. otwocki w woj. mazowieckim), Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w woj. mazowieckim), Wołomin (pow. wołomiński w woj. mazowieckim), Michałowice-Osiedle (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim), Marki (pow. wołomiński w woj. mazowieckim), Nasielsk (pow. nowodworski w woj. mazowieckim)

Poniżej znajdziesz najaktualniejsze oferty sprzedaży działek położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Począwszy od działek rolnych, zwykle położonych bliżej granic miasta, po działki budowlane i inwestycyjne w najróżniejszych częściach Nowego Dworu. Zarówno w okolicach modlińskiego lotniska, jak i znacznie dalej od niego.

Oferty dodawane są na bieżąco przez osoby prywatne oraz biura pośrednictwa w nieruchomościach działające n a terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

Skorzystaj z filtrów by ustawić interesujące Cie parametry działki. Począwszy od jej rozmiaru i rodzaju, po kształt, klasę ziemi czy dostępne media.

Zapoznaj się również z ofertami dotyczącymi nieruchomości w promieniu 25km od miasta.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?