Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


DOMY NA SPRZEDAŻ ŻUKOWO

Strona: 1 2

Znaleziono 14 ogłoszeń spełniających kryteria.

Żukowo- dom

620 000 zł

Lokalizacja:
Żukowo

Domy na sprzedaż » Ogłoszenia Żukowo (pomorskie), Dodano: 2018-11-15, Zmieniono: dzisiaj 11:51

Żukowo- dom

620 000 zł

Lokalizacja:
Żukowo

Domy na sprzedaż » Ogłoszenia Żukowo (pomorskie), Dodano: 2018-10-29, Zmieniono: dzisiaj 07:05

Dom Żukowo ul. Gdańska

600 000 zł

Lokalizacja:
Żukowo

Domy na sprzedaż » Ogłoszenia Żukowo (pomorskie), Dodano: 2018-07-04, Zmieniono: 2018-11-12

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Gdańsk (pow. m. Gdańsk w woj. pomorskim), Gdynia (pow. m. Gdynia w woj. pomorskim), Sopot (pow. m. Sopot w woj. pomorskim), Pruszcz Gdański (pow. gdański w woj. pomorskim), Malbork (pow. malborski w woj. pomorskim), Lębork (pow. lęborski w woj. pomorskim), Tczew (pow. tczewski w woj. pomorskim), Wejherowo (pow. wejherowski w woj. pomorskim), Rumia (pow. wejherowski w woj. pomorskim), Kartuzy (pow. kartuski w woj. pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Szukasz domów na sprzedaż w Żukowie? Jesteś w bardzo dobrym miejscu. Poniżej znajdziesz aktualne oferty dodane bezpośrednio przez osoby prywatne lub przez ogólnopolskich i lokalnych pośredników w obrocie nieruchomościami.

Znajdziesz tutaj zarówno oferty domów wybudowanych w klasycznej technologii (z pustaka, z cegły, z kamienia) jak i domy z ostatnich lat bazujące na nowszych materiałach budowlanych (np. beton komórkowy, pustaki ceramicze i inne). Najczęściej w Żukowie znajdziesz oferty na dom wolnostojący, rzadziej bliźniak czy budynek w zabudowie szeregowej. Wielkość działki i domu możesz określić za pomocą filtrów.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertami domów w okolicach Żukowa.

Jeśli chcesz sprzedać swój dom, zapraszamy do dodania darmowego ogłoszenia w dziale nieruchomości. Twoje ogłoszenie trafi do tysięcy osób szukających domów w Pomorskiem.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?