Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


DOMY NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA - RUMIA

Inne oferty w serwisie Sprzedawacz.pl

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Gdańsk (pow. m. Gdańsk w woj. pomorskim), ogłoszenia Gdynia (pow. m. Gdynia w woj. pomorskim), ogłoszenia Sopot (pow. m. Sopot w woj. pomorskim), ogłoszenia Pruszcz Gdański (pow. gdański w woj. pomorskim), ogłoszenia Lębork (pow. lęborski w woj. pomorskim), ogłoszenia Wejherowo (pow. wejherowski w woj. pomorskim), ogłoszenia Żukowo (pow. kartuski w woj. pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Sprzedaż domu - jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia?

Sprzedaż domu - jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia?

Sprzedaż domu nie należy do czynności, które realizujemy często. W związku z powyższym większości osób prywatnych brakuje doświadczenia w dobrym przyg...

Data publikacji: 2018-02-24, Dział: Nieruchomości

Jak przygotować dom do sprzedaży?

Jak przygotować dom do sprzedaży?

Czy wiesz co wpływa na cenę i czas sprzedaży? Przed podjęciem decyzji o sprzedaży domu, pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, ile zajmie Ci to cza...

Data publikacji: 2017-07-07, Dział: Nieruchomości


Przeglądasz ogłoszenia z domami na sprzedaż w Rumi. Oferty sprzedaży bezpośredniej, biur nieruchomości oraz deweloperów. Domy z cegły, pustaków, kamienia, nowocześnie przeszklone i wiele innych. W zabudowie szeregowej, jak i wolnostojące. Kilukondygnacyjne, jak i parterowe.

Skorzystaj z filtrów u góry strony, by znaleźć dom idealny dla siebie. Określ jego wielkość, powierzchnię działki, jej kształt i doprowadzone media. Pole Dodatkowe zalety pozwoli Ci na ograniczenie wyników tylko do tych domów, które posiadają między innymi garaż, piwnicę, balkon lub strych.

A może zdecydujesz się jednak na wybudowanie własnego domu od podstaw? Zobacz w takim razie Działki na sprzedaż w Rumi.

Masz już dom w Rumi i chcesz go sprzedać? Wystaw darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?