Szukaj

Kategorie

Najmodniejsze czapki zimowe w sezonie 2018


Najmodniejsze czapki zimowe w sezonie 2018.


Jeśli jeszcze nie przygotowałaś się na zimową aurę, już najwyższy czas to zrobić. Jednym z najważniejszych oraz najpopularniejszych gadżetów, który pomaga przetrwać ujemne temperatury jest czapka zimowa. Obecnie na rynku możesz kupić nie tylko ciepłą czapkę, która ochroni cię przed zimnem, ale również taką odzwierciedlającą twój charakter oraz gust. Poznaj najmodniejsze czapki zimowe w sezonie 2018.

Czapka z pomponem 

Czapka z pomponem.

Aktualnie jedna z najmodniejszych czapek zimowych, która nie przestaje być popularna. Czapkę zimową z pomponem możesz kupić w różnych kolorach, deseniach czy uszytą z różnych materiałów: syntetycznych lub naturalnych.

Moda związana z czapkami zimowymi z pomponem poszła tak daleko, że dzisiaj możemy wybierać pomiędzy jej sportową wersją, a tą bardziej elegancką, która według producentów najlepiej sprawdza się jako dodatek do płaszcza.

W zależności od twoich indywidualnych upodobań, możesz kupić czapkę z pomponem w stonowanym kolorze lub postawić w niej na jeden wyraźny detal. Są jeszcze inne opcje: niektórzy producenci wyszywają na swoich produktach różne śmieszne frazy lub obrazki – wybór czapek zimowych z pomponem jest naprawdę bardzo duży.Ciekawostką jest na pewno jej historia. Jak każdy z nas wie, pompon w czapce spełnia tylko jedną funkcję: estetyczną. Po co więc kiedyś został przyszyty do czubka czapki?

Historia tego miękkiego gadżetu zaczyna się już w XVIII wieku. Właśnie wtedy francuscy marynarze nosili czapki z pomponami na niskich poziomach statku. Chronili w ten sposób swoje głowy przed przypadkowymi uderzeniami o sufit.

Klasyczna czapka beanie 

Klasyczna czapka beanie.

Skoro mowa o najmodniejszych czapkach zimowych w sezonie 2018, trudno nie wspomnieć o jednym modelu, który dziś jest przerabiany przez producentów na wszelkie sposoby. Chodzi konkretnie o czapkę beanie. Mimo tego, że nie wszyscy znają jej nazwę, każdy wie, jak ona wygląda.

Kupisz ją nie tylko w wielu kolorach, ale również z różnymi napisami czy zabawnymi sentencjami. Niektórzy producenci oferują dwustronne czapki beanie, inni doszywają do niej mały pompon. Niezależnie od tego jak lubisz się ubierać, ten klasyczny model czapki zimowej sprawdzi się w większości stylizacji. Wszystko zależy tylko od ciebie. Jaki styl czapki beanie wybierzesz?

Czapka złodziejka

Ten typ czapki stał się tak popularny, że należy go wyodrębnić z klasycznych czapek beanie i poświęcić mu osobny akapit w tym artykule. Swoją nazwę czapka zimowa wzięła od… bardzo popularnego, wręcz stereotypowego wizerunku złodzieja kieszonkowca, wypromowanego w amerykańskich filmach czy kreskówkach.Dolna część materiału czapki złodziejki jest specjalnie wywijana kilka razy, dzięki czemu czoło i uszy są o wiele bardziej odsłonięte aniżeli w przypadku pozostałych dwóch opisywanych tutaj modeli. Ten rodzaj czapki zimowej został stworzony w głównej mierze dla mężczyzn, natomiast cieszy się również uznaniem kobiet, które cenią sobie wygodę oraz swój sportowy styl.


Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem sportowym active.sklep.pl.

Data publikacji: 2018-11-22, ostatnia zmiana: 2018-11-22


Spodobało Ci się?


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jak dopasować obuwie do stroju i sylwetki?
Buty to nieodłączny element naszego stroju. Niewłaściwie dobrane obuwie może zepsuć wygląd nawet najbardziej stylowego ubioru, natomiast obuwie dobrane i dopasowane odpowiednio do stroju jest jego dopełnieniem i wykończeniem. Jak więc dobrać buty do ubrania, by wyglądać dobrze i nie narazić się drwiące spojrzenia innych osób?

Data publikacji: 2019-03-26

Styl lat 80.
Lata 80. charakteryzowały się bardzo specyficznym ubiorem - na porządku dziennym były szerokie ramiona, mocno podkreślona talia, mini spódniczki, a to wszystko w bardzo wyrazistych kolorach!

Data publikacji: 2018-11-28

Jak wybrać sukienkę na wesele dla puszystych?
Kobiece kształty czasami przyjmują różne formy, najważniejsze jest jednak to, aby je odpowiednio wykorzystać. Wszystko jest na swój sposób piękne, a jeżeli dobrze się to uwydatni, można osiągnąć naprawdę spektakularny sukces.

Data publikacji: 2018-09-26

Jak dbać o okulary?
Dużo czasu poświęcasz na znalezienie odpowiedniej pary okularów. Szukasz odpowiedniego kształtu ramki, wzoru lub koloru, który doskonale Cię wyraża. Cierpliwie czekasz na założenie soczewek i na informujące, że twoje nowe okulary są gotowe do odbioru. Czy nie chcesz zrobić wszystkiego, aby te okulary były jak najdłużej?

Data publikacji: 2018-08-29