Roślinki akwariowe

10,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

roślinki akwariowe - Pozostałe art. hobbystyczne - Żyrardów

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Witam, ma do zbycia kilkanaście różnej wielkości roślinek akwariowych z mojego akwa. Niektóre z nich są olbrzymami, a inne pozyskano z roślin macierzystych. Nieważne czy duża czy pęczek małych, kosztuje tyle samo. I nie jest to wzrost uzyskany na super aktywnych podłożach, jak to można wyczytać w wielu przypadkach , tu podłoże to zwykła ziemia plus 3-5 mm żwirku i czasami podaje CO2 - tak więc nie będziesz skazany na powielanie warunków upraw metodą High Tech. (dość zresztą kosztowną).
Roślinki będą rosły i w gorszych warunkach tylko troszkę wolniej.
Załączam kilka fotek, inne na życzenie prześle na twojego e-maila.Na fotkach widac kolejno: 1-Lobelia cardinalis (duże zielone liście),2- Echinodorus Impai, 3- Cryptcoryna pentederifoila (cieniolubna), 4- Cabomba, 5- Bacopa caroliniana, 6- Mikrozrium pteropus na korzeniu, a w tle Moczarka argentyńska), 7- Mikrozorium Red (w centrum fotki), 8- Rotalla H'ra, 9- Strzałka wodna, 10- Tropica (niska , ciemnozielona). Odbiór osobisty lub możliwa wysyłka , zainteresowanym odbiorem osobistym podam szczegóły dojazdu -10 km od Żyrardowa. Jeśli mieszkasz dalej możliwa wysyłka w 24 h..

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Żyrardów
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marek

Żyrardów
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. hobbystyczne
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 92
Data dodania: 2020-04-03

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe art. hobbystyczne w okolicy

Marek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij