Lekka pokrywa z pianki na akwarium 130 x 50 cm z oświetleniem T5/T8 i sterowaniem

850,00 zł

Lekka pokrywa z pianki na akwarium 130 x 50 cm... - Pozostałe art. hobbystyczne - Żyrardów
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Witam, mam do sprzedania pokrywę z pianki PCV z trzema niezależnymi deklami wraz z oświetleniem. Pokrywa ma 15 cm wysokości w tym 3 cm zachodzi na akwarium. Pokrywa opiera się na akwarium za pomocą dwóch półek na krótszych ściankach. Te półki nadają się znakomicie do montażu sond i czujników. Nad nimi znajdują delikatne metalowe kątowniki, na których wiszą trzy świetlówki T5 115 cm długości z dobrymi odbłyśnikami (Narva: Biała dzienna, Plant, Niebieska). Mogą być też T8 jeśli je zmienisz. Można je przesuwać , co ułatwia dostęp do akwa i wykonanie podstawowych prac przy obsłudze zbiornika. Całością oświetlenia sterują dwa programatory LX U 05 na szynie DIN. Użytkowałem je przez 2 lata i zero problemów. Można je kupić w każdym elektryku. Ich programowanie jest banalne (instrukcja). Świetlówki działają w oparciu o stateczniki jednej z najlepszych austriackich firm.
Nie chce robić reklamy, ale są to sprawdzone w wielu akwariach urządzenia. W skrzynce ze sterownikami jest dodatkowe , osobno zabezpieczone gniazdko 230 V. Jest tam jeszcze miejsce na dodatkowe urządzenie sterujące.
Sama pokrywę można skrócić do np., 120 cm. W piance zajmuje to 5 minut. Wtedy trzeba tylko zrobić/przesunąć otwór z tyłu na np. rurki filtra zewnętrznego i zmodyfikować nieco osadzenie świetlówek.
Podobna operacja w pokrywie alu lub innej nie byłaby już taka prosta.
Pokrywa jest bardzo lekka i sztywna dzięki zrobionym delikatnym usztywnieniom, których prawie nie widać. Cena obejmuje pokrywę wraz całością oświetlenia i sterowaniem. Dodatkowo dostaniesz nową świetlówkę dobrej firmy. Mam też sporo łatwych w uprawie roślin, więc jeśli czegoś szukasz przyjrzyj się na zdjęciu akwa i wybierz spośród: Rotalla narow, Bacopa caroliniana, Rotallla H'ra, Lotos tygrysi odmiana czerwona, Mokrozorium red, Mikrozorium Trident, Tropica (hybryda), Bolbitis Compacta. Strzałka , Cryptocoryne pentederifolia, Echinodorus Impai, Pozostałych na razie nie oferuję..

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 798... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Żyrardów
woj. mazowieckie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marek

Żyrardów
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. hobbystyczne
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 144
Data dodania: 2019-12-04

Zgłoś naruszenie

Pozostałe art. hobbystyczne w okolicy

Marek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij