Akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i wyposażeniem

300,00 zł

akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i... - Pozostałe artykuły do... - Żyrardów
akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i... - Pozostałe artykuły do... - Żyrardów - zdjęcie 1akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i... - Pozostałe artykuły do... - Żyrardów - zdjęcie 2akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i... - Pozostałe artykuły do... - Żyrardów - zdjęcie 3akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i... - Pozostałe artykuły do... - Żyrardów - zdjęcie 4akwarium owalne 45 litrów Aquael z pokrywą i... - Pozostałe artykuły do... - Żyrardów - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Żyrardów
woj. mazowieckie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam
Mam do sprzedania akwarium jak w tytule. Produkt jest oryginalny.Pokrywa umożliwia zamontowanie filtra zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, czujników, świetlówki lub lampy diodowej. Do akwarium dodatkowo dodaję sprawną grzałkę Aquael AQ-50 oraz areator HYDOR Ario 1 . Szyby akwarium nie są porysowane, posiadają ciemne obramowanie od dołu. Akwarium jest lekkie, łatwo je przenieść w razie konieczności. Odbiór osobisty jest preferowany z uwagi na grubość szyb 4 mm obawiam się, że w transporcie może nie wytrzymać rzucania paczką !!!
Dodatkowo mam bardzo przydatny element: specjalnie dociętą szybę, zawieszaną na delikatnych uchwytach zakładanych tymczasowo na szyby, której używałem podczas prac pielęgnacyjnych w akwarium. Po zdjęciu pokrywy zakładałem ją od razu zapobiegając tym samym wędrówkom krewetek i wyskakiwaniu ryb. Po wykonaniu prac szyba wędrowała do przechowalni a wracała pokrywa.(szyba kosztuje 20 zł).Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 798... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Żyrardów
woj. mazowieckie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marek

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 40
Data dodania: 2020-03-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Marek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij