Wystawianie aukcji pozycjonowanie stron html css php mysql


Opis

Szybko, tanio, skutecznie popraw, usprawnij polepsz kod internetowy swojej strony, funkcjonowanie programu, wygląd i opis aukcji lub maili. Opieka nad mailami, aukcjami, stronami i sklepami internetowymi. Optymalizacja wyglądu maili, aukcji, stron i sklepów internetowych. Pozycjonowanie, optymalizacja i programowanie PHP, mySQL, CSS, HTML. PROGRAMOWANIE /MARKETING /GRAFIKA / COPYWRITING. Kampanie promocyjne, zmiany na stronach i sklepach, dodawanie produktów. Allegro, eBay, Arena i inne platformy sprzedażowe, własne strony i sklepy internetowe.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Zwierzyniec - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Zamość (pow. m. Zamość w lubelskim), Ogłoszenia Chełm (pow. m. Chełm w lubelskim), Ogłoszenia Hrubieszów (pow. hrubieszowski w lubelskim), Ogłoszenia Krasnystaw (pow. krasnostawski w lubelskim), Ogłoszenia Chełmiec (pow. krasnostawski w lubelskim), Ogłoszenia Kopyłów (pow. hrubieszowski w lubelskim), Ogłoszenia Łysołaje (pow. łęczyński w lubelskim)