Następne

ule ozdobne ule ozdobne

1 000,00 zł


Opis

WITAM.mam do zaoferowania piękne ule ozdobne.robione na zamówienie. ul nadaje sie zarówno do pasieki jak i do ogrodu jako ozdoba.każdy ul jest robiony indywidualnie dla potrzeb klienta.ul jest cały ocieplany wraz z daszkiem i podstawą styropianem 2,5cm.ul posiada zdejmowaną nadstawke na półramki tzw półkorpus.ul jest wentylowany posiada z tyłu zamykany otwór wentylacyjny.posiada także otwierany daszek na zawiasach.wymiary ula to 42cm na 37,5cm nadstawka wysoka 12cm.. POLECAM.tel 605 828 788. cena 1000 zł wymiary do uzgodnienie według potrzeb klienta.robięterz ule z wiatrakiem cena 1100 zł. robię wszystkie rodzaje uli .wielkopolski dadant warszawski ostrowskiej itd


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne