Severin WK 3422

599,00 zł

Severin WK 3422 - Czajniki elektryczne - Zgorzelec

Opis

Czajnik elektryczny z funkcją parzenia herbaty, Severin, WK 3422 sitko do parzenia herbaty z innowacyjną funkcją automatycznego podnoszenia automatyczne podnoszenie i obniżanie zintegrowanego sitka do parzenia herbaty zapewnia optymalny smak napoju, indywidualne ustawienie temperatury i czasu zaparzania temperatura ustawiana w zakresie od 40°C do 100 °C w krokach co 5 °C; czas zaparzania ustawiany w zakresie od 1 do 15 minut, funkcja programowania parzenia herbaty pięć z góry zadanych programów parzenia herbaty wraz z odpowiednio dopasowanymi czasami zaparzania i funkcją szybkiego gotowania wody, moc szybkiego gotowania wody duża moc 3.000W zapewnia szybkie podgrzewanie i skraca czas gotowania wody o 50% Wykonanie ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości i ze szkła żaroodpornego; system bezprzewodowy 360°-dzbanek można kłaść na podstawce w dowolnym miejscu na całym obwodzie. Łatwa obsługa jedną ręką. Łatwe czyszczenie dzięki pokrywce osadzonej na zawiasach. Filtr kamienia zdejmowany z możliwością mycia. Ukryty element grzewczy pod płytą ze stali nierdzewnej. Automatyczne podnoszenie sitka do parzenia herbaty po osiągnięciu wybranej temperatury. Łatwy i intuicyjny sposób obsługi. Funkcja podtrzymania ciepła. Funkcja wyboru trybu zaparzania dla herbaty czarnej, zielonej, białej i ulung. Dzióbek do zalewania herbaty.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Zgorzelec
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Czajniki elektryczne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Czajnik KENWOOD Mesmerine ZJM810.BK
389,00 zł
Jelenia Góra
SONY dyktafon ICD-PX470
389,00 zł
Zgorzelec

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij