Następne

Sesderma sensyses płyn oczyszczający do skóry łuszczącej się, rumieniowej sensyses ovalis cleanser -

47,95 zł


Opis

Odpowiedni do demakijazu, codziennego oczyszczania i tonizowania skóry luszczacej sie, rumieniowej lub skóry podraznionej zabiegami medycyny estetycznej i kosmetycznymi. Plyn usuwa zanieczyszczenia rozpuszczalne w tluszczach jak i w wodzie. Dziala oczyszczajaco oraz regenerujaco na warstwe rogowa naskórka. Równiez lagodzi podraznienia i regeneruje uszkodzenia skóry. Sprawia, ze jest gladka i miekka w dotyku i pozostawia ja odswiezona. Dzialanie / Skladniki · Liposomy – usuwajace dwa rodzaje zanieczyszczen: rozpuszczalne w wodzie i rozpuszczalne w tluszczach · Pantenol – jest aktywny biologicznie, nie powoduje podraznien ani uczulen. Dziala lagodzaco i koi podrazniona skóre. Bardzo latwo wchlania sie przez naskórek, dzieki czemu skutecznie zmniejsza podraznienia skóry. Jest zwiazkiem nietoksycznym. Dziala aktywizujaco na podzial komórek naskórka, poprawiajac jego funkcjonalnosc i strukture. Stymuluje synteze lipidów i proliferacje fibroblastów. Przeznaczenie Preparat przeznaczony do cer rumieniowa, luszczaca sie. Sposób uzycia Plyn rozpylic na waciku i przetrzec skóre w celu usuniecia nieczystosci. Nastepnie plyn rozpylic na skóre i pozostawic do wchloniecia w celu odswiezenia skóry. Nie wymaga zmywania woda. Do stosowania rano i wieczorem.
Odpowiedni do demakijazu, codziennego oczyszczania i tonizowania skóry luszczacej sie, rumieniowej lub skóry podraznionej zabiegami medycyny estetycznej i kosmetycznymi. Plyn usuwa zanieczyszczenia rozpuszczalne w tluszczach jak i w wodzie. Dziala oczyszczajaco oraz regenerujaco na warstwe rogowa naskórka. Równiez lagodzi podraznienia i regeneruje uszkodzenia skóry. Sprawia, ze jest gladka i miekka w dotyku i pozostawia ja odswiezona.

Szczegółowe informacje o produkcie, jak również bogatszą ofertę produktową znajdziesz na stronie sklepu.

Sesderma sensyses płyn oczyszczający do skóry łuszczącej się, rumieniowej sensyses ovalis cleanser - 200 ml atrakcyjne próbki - zamówisz z dostawą do Polski kurierem lub Pocztą Polską. Darmowa dostawa już przy zamówieniach powyżej 100 zł!
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne