Ezviz Duo Pack (2xC3A + baza W2D)

1 439,00 zł

Ezviz Duo Pack (2xC3A + baza W2D) - Kamery CCTV - Zgorzelec

Opis

W PEŁNI BEZPRZEWODOWE ROZWIĄZANIE C3A to samodzielna w pełni bezprzewodowa - zasilana z baterii - zewnętrzna kamera WiFi. Pozwala użytkownikowi na prowadzenie monitoringu z dowolnego miejsca bez uciążliwego prowadzenia widocznych przewodów. DUŻA ŁADOWALNA BATERIA Dzięki litowo-jonowej ładowalnej baterii 5500mAh kamera C3A może pracować do 2-3miesięcy zapewniając ciągłą ochronę i minimalizując okresy przestoju. Przy współpracy ze stacją bazową W2D kamera może pracować nawet do 6miesięcy (czasy pracy odpowiednio 2-3 i 6 miesięcy przewidywane są przy pracy w trybie detekcji ruchu i 10 alarmach na dobę, normalna temp. pracy i środowisko). WBUDOWANY CZUJNIK RUCHU W celu uniknięcia fałszywych alarmów C3A ma zintegrowany sensor PIR. Tylko ruch człowieka lub zwierzęcia wyzwoli czujnik ruchu i zapis wideo. ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD I KĄT WIDZENIA 126° Rozdzielczość FULL HD pozwoli Ci dostrzec każdy szczegół, a przy kącie widzenia 126° będziesz mógł obserwować bardzo duży obszar ogrodu, a nawet całe pomieszczenie w domu. WODOSZCZELNOŚĆ I PRACA W NOCY C3A ma klasę szczelności IP65, co oznacza, że jest wodo- i pyłoszczelna. Ponad to C3A może pracować w zakresie temperatur -20°-45°. Promiennik podczerwieni o zasięgu do 7,5metra pozwala na prowadzenie obserwacji i rejestrację zdarzeń w porze nocnej. DWUKIERUNKOWE AUDIO Dzięki wbudowanej funkcji dwukierunkowego audio nie będziesz jedynie biernym obserwatorem, będziesz mógł(a) nawiązać kontakt. Wystarczy otworzyć aplikację EZVIZ, aby uzyskać połączenie i zdecydować o konieczności wystraszenia intruza lub porozmawiania ze swoimi pracownikami w pracy lub gościem przed Twoim wejściem do domu. ZASTOSOWANIE BAZY W2D Wykorzystanie bazy W2D z kamerami C3A efektywnie wydłuża czas pracy kamer C3A na baterii do 6miesięcy (przy założeniu 10 alarmów na dobę, normalna temp. pracy i środowisko). Stacja bazowa obsługuje do 6 kamer C3A. Ponad to stacja bazowa W2D wyposażona jest w syrenę alarmową 100dB wyzwalaną w momencie wykrycia ruchu. Port WAN RJ45 10/100Mbps zapewnia połączenie z ruterem. FUNKCJONALNA APLIKACJA Za pomocą intuicyjnej aplikacji Ezviz możesz oglądać obraz na żywo z aż 4 kamer jednocześnie. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo oraz przeglądanie archiwum, odbiór powiadomienia o zdarzeniu, zrobienie zdjęcia lub filmu aktualnie oglądanej sceny na smartfonie, rozmowę z osobą na miejscu, zbliżenie cyfrowe, wybór jakości obrazu, a także dostęp do podstawowych ustawień kamery. Możesz również udzielić dostępu do kamery koledze z pracy lub rodzinie..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Zgorzelec
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 24
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Desktop Arlo Q HD Kamera
1 179,00 zł
Rogoźnik
Kopułkowa Ubiquiti UVC-G3-DOME
849,00 zł
Wałbrzych
Naścienna Reolink GO LTE
1 199,00 zł
Łódź
Eufy EUFYCAM 2C (2+1)
1 349,00 zł
Zgierz

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij