YubiKey 5C NFC

279,98 zł

YubiKey 5C NFC - Pamięć flash (Pendrive) - Zarzeczewo

Opis

Sprzętowy klucz uwierzytelniający U2F. Postaw na najnowsze standardy bezpieczeństwa. Yubico 5C NFC to najnowsza wersja klucza Yubikey. Posiada port komunikacyjny USB C oraz obsługuje dwukierunkową transmisję po NFC (dla urządzeń mobilnych). Jeden klucz Yubico 5C NFC może: autoryzować za pomocą protokołu FIDO/FIDO 2.0 w aplikacjach i serwisach internetowych autoryzować za pomocą metody Challenge-Response (np. menedżer haseł KeePassXC) przechowywać certyfikat PIV (logowanie do Active Directory, autoryzacja połączeń SSH) logować użytkownika do systemów operacyjnych Windows, Linux, Mac zabezpieczać dwuskładnikowe uwierzytelnianie za pomocą aplikacji Yubico Authenticator przechowywać klucz OpenPGP do szyfrowania i podpisywania maili, plików emulować SmartCard być wykorzystany jako tag NFC (np. uruchamianie innych urządzeń, kontrola dostępu) i wiele innych Jeden klucz U2F od Yubico Wszystko za pomocą jednego klucza U2F od Yubico, najbardziej wszechstronnego na rynku. Port USB C występuje dzisiaj w prawie każdym nowym telefonie komórkowym i w prawie każdym laptopie. Zabezpiecz swoje konta społecznościowe – 100% ochrony przed phishingiem! Twoje konto Facebook czy Twitter może być od dziś bezpieczne. Pełna kompatybilność z kontami Google, Gmail, Office 365, Microsoft, Dropbox, Lastpass i tysiącami innych popularnych usług i aplikacji.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zarzeczewo
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Zarzeczewo
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pamięć flash (Pendrive)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-02

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pamięć flash (Pendrive) w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij