Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew, gałęzi, cena, Wrocław,

Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew,... - Pozostałe usługi - Wrocław
Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew,... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 1Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew,... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 2Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew,... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 3Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew,... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 4Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew,... - Pozostałe usługi - Wrocław - zdjęcie 5
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew, gałęzi, cena,
Wycinanie drzew, krzewów, przycięcie gałęzi, wywóz odpadów zielonych. Usuwanie drzew i krzewów. Pielęgnację drzew owocowych i krzewów. Przycięcie gałęzi, skrócenie żywopłotu, podcięcie pielęgnacyjnej. Utrzymanie zieleni na działce i ogrodzie. Wykonujemy cięcia pielęgnacyjne, prześwietlające i korekcyjne drzewa i żywopłotu. Wycinka drzew, korekcja korony drzewa, usuwanie suchych gałęzi -karczowanie zarośli Porządkowanie terenu po wycince i pracach w ogrodzie wraz z wywozem odpadów.
Chcesz usunąć drzewa i krzewy, które rosną na twojej działce?
Pamiętaj, że musisz dostać zezwolenie. Nie można wycinać drzew i krzewów bez zezwolenia.
Jak uzyskać zgodę na wycinkę drzewa ? Złóż odpowiedni wniosek w urzędzie lub skontaktuj się z nami. Pomożemy przygotować odpowiednią dokumentacje i złożymy wniosek do urzędu. Pozwolenie na wycinkę drzewa. Uzyskanie zezwolenia na wycinkę drzew. Przygotowanie dokumentacji do wniosku, wycinka drzew. Uzyskaj zezwolenie, na usunięcie drzew i krzewów.
Prace porządkowe na działce i w ogrodzie: Podkaszanie, wertykulacja , nasadzanie nawożenie -grabienie liści, prace porządkowe, karczowanie i koszenie zarośli, pielenie oraz strzyżenie żywopłotów i krzewów -opieka i pielęgnacja ogrodów całoroczna i sezonowa opieka nad ogrodem.
Cena do uzgodnienia. tel 504-746-203.

Usługę wykonujemy na miasta Wrocław, Oława, Trzebnica, Siechnice, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Długołeka, Czernica, Oleśnica, Kobierzyce.
Cennik do uzgodnienia.
Tel. 504-746-203
http://omegaplus.home.pl/wycinka-drzew-wroclaw/
https://www.youtube.com/watch?v=18CR5fg1578


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 504... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Bartek

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 26
Data dodania: 2017-04-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy

Bartek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ