Następne

Prace na cmentarzu, tel. 504-746-203, Wrocław Osobowice, Grabiszyn, Kiełczowska, cena.


Opis

Prace na cmentarzu, Wrocław Osobowice, Grabiszyn, Kiełczowska, cena.
Prace ogrodnicze, cmentarz grabiszyński. Podnoszenie grobu zapadniętego. Odnowienie liter i napisów na pomniku. Skrócenie żywopłotu, przycięcie tui. Usunięcie uschniętych krzewów, wycięcie żywopłotu, podcięcie gałęzi. Posadzenie nowej roślinności. Obudowa, skrzynia z drewna, obramówka na grób tymczasowy wraz z montażem. Konserwacja i impregnacja pomnika.
Naprawa grobu, , podniesienie, wyprostowanie i naprawa pomnika przechylonego, cena.
Wyrównanie i podnoszenie grobu zapadniętego i przechylonego. Uzupełnienie ziemi. Prace ogrodnicze, przycięcie żywopłotu, Wycięcie i usunięcie uschniętych tui. Montaż obramowania na grób tymczasowy, tzw. obramówki, ramy z drewna. Obudowy grobu z impregnacją. Sprzątanie po pogrzebie, ceremonii pogrzebowej.. Mycie i konserwacja oraz odnowienie liter i napisów oraz dopisanie nowych.

Wrocław. Osobowicki, Grabiszyński, Pawłowice, Leśnica, Psie Pole, Kiełczowska, cmentarz osobowicki, grabiszyński, Klecina, Brochów, Bujwida, Smętna, Bardzka, św. Wawrzyńca, Rodziny, Maurycego, Ducha Świętego, Jerzmanów, Maślice, Rędzińska, Gałczyńskiego, Ołtaszyn, Gosławicka, Krzelowska, Marszowice, Kiełczów, Skowronia, Góra
Cennik usługi tel. 504-746-203
http://posprzataniegrobow.eu/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne