Biała skandynawska szafka z siedziskiem do przedpokoju - Arizona

578,00 zł

Biała skandynawska szafka z siedziskiem do pr... - Szafki biurowe - Wrocław

Opis

Kiedyś to w przedpokoju najczęściej znajdował się telefon. Warto było tam mieć jakieś miejsce do siedzenia, bo niestety nie był bezprzewodowy i ograniczała nas długość kabla. Dziś czasy są zupełnie inne. Dzieciom ciężko będzie uwierzyć, że kiedyś istniał inny telefon niż komórka, ale nadal w korytarzu warto mieć wygodne miejsce do siedzenia. Jeśli więc lubisz stylowe a jednocześnie funkcjonalne meble to szafka na buty z siedziskiem Arizona marki Elior to strzał w dziesiątkę. Wysokiej jakości siedzisko  Nowoczesna szafka na buty Arizona składa się z wygodnego siedziska, pod którym znajduje się pojemny schowek. Możesz w nim przechowywać na przykład szalik czy rękawiczki. Dzięki półce na buty podzielonej na jedną wysoką oraz dwie niższe przegrody zmieścisz tam i zimowe kozaki i letnie sandały. Mebel jest tak pojemny, że wejdą tam nawet męskie buty w rozmiarze 44. Uchwyty po bokach pomogą w ewentualnym przeniesieniu szafki. Wyobraź sobie ten stylowy mebel w Twoim przedpokoju. Postaw

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Wrocław
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szafki biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Szafki biurowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij