Parabotica intensywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa w ampułkach proteoglicans plus - 30 x 2 ml dost

161,90 zł

Parabotica intensywna pielęgnacja przeciwstar... - Pielęgnacja twarzy, szyji - Wodzisław Śląski
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wodzisław Śląski
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

WSKAZANIA
Intensywna pielegnacja przeciwstarzeniowa w ampulkach. Poprawia owal twarzy, dziala przeciwzmarszczkowo, nawilza, wyrównuje koloryt i zapobiega tworzeniu sie przebarwien.
Przeznaczona do pielegnacji skóry normalnej i suchej, twarzy, szyi i dekoltu.


WLASCIWOSCI I SUBSTANCJE AKTYWNE
Poza skladnikiem o dzialaniu przeciwzmarszczkowymi i nawilzajacym zawiera takze czysta witamine C w postaci kwasu askorbinowego, wyrównujacego koloryt i redukujacego drobne przebarwienia. Witamina F odzywia i nawilza skóre, zapobiegajac jej nadmiernemu wysychaniu, Forumula wzbogacona o skladnik pochodzenia naturalngo, o dzialniu aktywujacym 14 genów, odpowiedzialnych za procesy syntezy kolagenu, elastyny i endogennego kwasu hialuronowego, intensyfikujac dzialanie przeciwstarzeniowe produktu.
3% Proteoglikany : Proteoglikany (PG) zaliczane sa do glikoprotein. Ich glówna cecha jest to, ze zawieraja duze ilosci komponentu cukrowego (az do 90%) , a takze uczestnicza w zorganizowaniu miedzykomórkowej substancji podstawowej tkanki lacznej. Proteoglikany zlozone sa z rdzenia bialkowego polaczonego kowalencyjnie z lancuchami glikozaminoglikanów
Glikozaminoglikany wystepuja w skórze na poziomie tkanki lacznej tylko w postaci proteoglikanów, czyli w postaci zwiazanej z bialkami strukturalnymi, takimi jak kolagen i elastyna. Rola tych zwiazków w skórze polega na: utrzymywaniu odpowiedniego stopnia nawilzenia skóry, utrzymywaniu odpowiedniej struktury skóry, spajaniu naskórka ze skóra wlasciwa, regulacji transportu surowców i metabolitów, regulacji cisnienia osmotycznego oraz utrzymywaniu wlasciwego turgoru. Dzialanie kosmetyczne glikozaminoglikanów polega na: wykorzystaniu ich doskonalych zdolnosci higroskopijnych, nawilzajacych, dzialaniu lagodzacym i kojacym, utrzymywaniu odpowiedniej elastycznosci skóry w wyniku wplywu na jedrnosc komórek skóry, znacznemu obnizeniu mozliwosci wywolania podraznien i uczulen, poniesieniu odpornosci skóry na szkodliwe dzialanie czynników zewnetrznych.
5% czysta Witamina C (L-ascorbic acid): wyrównuje koloryt, redukuje przebarwienia, wspomaga synteze kolagenu.
Undaria Pinatifida: aktywator genów mlodosci. Aktywny skladnik ekstrahowany z Undarii pierzastodzielnej, jadalnego glonu pochodzacego z Azji, zwanego takze Wakame. Aktywuje 14 genów zwiazanych z procesami syntezy, i organizacji wlókien kolagenowych i elastycznych wspomaga procesy syntezy endogennego kwasu hialutonowego . dzieki temu dziala w szerokim spektrum regeneracji macierzy zewnatrzkomórkowej. Redukuje zmarszczki, splyca linie mimiczne, zwlaszcza w okolicach ust, na czole, przywracajac “trójkat mlodosci” . Wykazuje takze dzialanie ochronne przed zanieczyszczeniami .in. smog, dym tytoniowy.
SPOSóB UZYCIA

Przed uzyciem wstrzasnac. Aplikowac codziennie na oczyszczona skóre twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasowac, az do calkowitego wchloniecia. Po kilku minutach nalezy nalozyc krem do codziennego stosowania w zaleznosci od potrzeb skóry.
Zawa...

Szczegółowe informacje o produkcie, jak również bogatszą ofertę produktową znajdziesz na stronie sklepu.

Parabotica intensywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa w ampułkach proteoglicans plus - 30 x 2 ml dostawa gratis! - zamówisz z dostawą do Polski kurierem lub Pocztą Polską. Darmowa dostawa już przy zamówieniach powyżej 100 zł!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wodzisław Śląski
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Estetyka)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pielęgnacja twarzy, szyji
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2019-07-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Estetyka)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ