Biało-zielona lampa wisząca nad stół potrójna - S498-Hada

628,00 zł

Biało-zielona lampa wisząca nad stół potrójna... - Lampy stołowe - Wodzisław Śląski

Opis

Od czego zależy udana kolacja? Z pewnością od razu pomyślisz o smacznym jedzeniu lub dobrym towarzystwie. Co jeszcze może mieć znaczenie? Atmosfera. W dużej mierze to właśnie ona wpływa na przebieg wieczoru. Czy możesz ją sama wykreować? Tak. Z pomocą oświetlenia. Zawieś nad stołem magiczną lampę S498-Hada marki Lumes! Lampy wiszące nad stołem to obecnie najbardziej pożądany trend w aranżacjach wnętrz. Chętnie i często stosowany zarówno w salonie, kuchni, jak i jadalni. Z czego wynika jego popularność? Światło padające bezpośrednio na blat stołu powoduje, że nastrój wokół robi się bardziej przytulny, ciepły i klimatyczny. Taki właśnie efekt uzyskasz dzięki lampie S498-Hada. Trzy asymetryczne abażury umieszczone nad stołem przepięknie oświetlą tak strategiczne miejsce, a ich niebanalna forma stanie się spektakularną dekoracją całego pomieszczenia. Nadzwyczaj estetyczna aparycja lampy sprawi, że każdy posiłek będzie tak przyjemny, jak jeszcze nigdy dotąd. Przekonasz się sama, jak tyl

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Wodzisław Śląski
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Wodzisław Śląski
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lampy stołowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Lampy stołowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij