Sofa Amsterdam 3FS

6 657,00 zł

Sofa Amsterdam 3FS - Sofy, fotele, komplety... - Włocławek

Opis

Sofa Amsterdam to nowoczesny a zarazem klasyczny mebel pasujący do każdego wnętrza. Propozycja dla osób ceniących niebagatelny styl i wysoki komfort użytkowania. Niespotykany model oraz wyjątkowe tkaniny zaprojektowane TYLKO dla naszego salonu Witek Home na WYŁĄCZNOŚĆ!Sofa rozkładana z funkcja spania.Korpus: Rama drewniana z sprężynami falistymi.Siedzisko: pianka wysokoelastyczna 35 KG.Oparcie: silikon w poduszkach luźnych, 70% latex/30% silikon w poduszkach standardowych.Nogi: drewniane (dębowe surowe, dębowe olejowane, czarne).Poduszki siedzeniowe i oparciowe obracalne.W standardzie w sofach 3-osobowych i 2-osobowych są 2 poduszki dekoracyjne, w narożniku 3 poduszki dekoracyjne. W sklepie stacjonarnym Witek Home możliwość zamówienia sofy Amstredam jeszcze w wybranych typach:sofa 2-osobowa (wymiary: 168x91 cm)fotel (wymiary:94x91 cm)narożniki w czterech wymiarachTermin realizacji:6-8 tygodni..

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Sofy, fotele, komplety wypoczynkowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sofy, fotele, komplety wypoczynkowe w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij